سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/06/25
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 393
     قدردانی استاندار از اقدامات هواشناسی سیستان و بلوچستان در کاهش خسارات جانی حوادث

     قدردانی استاندار از اقدامات هواشناسی سیستان و بلوچستان در کاهش خسارات جانی حوادث

     احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان با اهداء لوحی به مدیرکل هواشناسی استان از تلاش ها و تدابیر مدیریتی وی در کاهش خسارت های جانی در بحران های طبیعی تقدیر کرد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی سیستان و بلوچستان، در بخشی از متن لوح موهبتی خطاب به مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان آمده است: از تلاش و اهتمام مستمر جنابعالی در راستای اهداف ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران سیستان و بلوچستان در راستای کارگروهی و انجام اقدامات اضطراری در مدیریت حوادث به نحوی که کمترین خسارت جانی را در پی داشته است، تقدیر و تشکر می کنم.

     استاندار سیستان و بلوچستان در این لوح آورده است: در مواقع بروز حوادث در کنار نگرانی  و اضطراب مردمی که دچار بحران می شوند، تدبیر، مدیریت، همراهی و تلاش بی وقفه برای بازسازی و کاهش آلام جامعه توسط دست اندرکاران مدیریت بحران، علاوه بر رضایت حق تعالی، موجی از آرامش و امید به آینده را در دل مردم ایجاد خواهد کرد.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان، استاندار در لوح های جداگانه ای از تلاش های دوست محمد کلیم معاون توسعه و پیش بینی و علی ملاشاهی رئیس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی از تلاش های شان برای کاهش خسارت‌های جانی در بحران‌های طبیعی تقدیر کرد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 611,536,828
تعداد بازدید امروز : 105,220
تعداد بازدید دیروز : 122,107
تعداد بازدید این ماه : 1,047,695