سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/05/22
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 282
     نشست مدیر کل هواشناسی مازندران با شهردار و اعضای شورای شهر خلیل شهر

     نشست مدیر کل هواشناسی مازندران با شهردار و اعضای شورای شهر خلیل شهر

     به منظور احداث ایستگاه هواشناسی در بهشهر، نشستی با حضور مدیر کل هواشناسی مازندران و هیات همراه با شهردار و اعضای شورای شهر خلیل شهر بهشهر برگزار شد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی مازندران، در نشستی که با حضور محمدرضا رضوی مدیر کل هواشناسی استان و عبدالجواد رحمانی شهردار خلیل شهر بهشهر در محل شهرداری تشکیل شد. اهمیت این نقطه از استان از لحاظ پایش پدیده‌های هواشناسی و موانع و مشکلات موجود جهت احداث ایستگاه هواشناسی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

     رضوی با اشاره به اینکه شهرستان بهشهر به دلیل قرار گرفتن در شرق استان و همجواری با شهر گلوگاه از لحاظ پایش به موقع پدیده‌های هواشناسی بسیار حائز اهمیت است، افزود: به لحاظ بهره‌مندی از نزولات جوی برای کشاورزی و سایر موارد، احداث ایستگاه در این نقطه برای تصمیم‌گیری مدیران و مردم مورد توجه است.

      عبدالجواد رحمانی شهردار خلیل شهر ضمن تقدیر از توجه هواشناسی برای احداث ایستگاه در این شهر، اذعان کرد تمامی تلاش خود را برای تعرفه زمین مناسب برای احداث ایستگاه هواشناسی به منظور خدمات رسانی به مردم و همچنین گردشگران و بهره برداری مسؤلان، برای برنامه‌ریزی در امر مدیریت به انجام برساند.

     لازم به یادآوری است مدیر کل هواشناسی و هیئت همراه از چند نقطه پیشنهادی برای احداث ایستگاه بازدید نمودند.

      

      

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 610,828,858
تعداد بازدید امروز : 8,174
تعداد بازدید دیروز : 81,178
تعداد بازدید این ماه : 339,725