سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/05/22
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 197
     دیدار مدیرکل هواشناسی استان مرکزی با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی

     دیدار مدیرکل هواشناسی استان مرکزی با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی

     مدیرکل هواشناسی استان مرکزی با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و معاون هزینه ای استان پیرامون تامین اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی‌های سرمایه ای و تامین اعتبار جهت پرداخت فوق‌العاده نوبت کاری کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان مرکزی، امان محمد کمالی مدیرکل هواشناسی استان در این دیدار گفت: اطلاعات هواشناسی علاوه بر اینکه در زندگی روزمره مردم تاثیر داشته، کاربرد زیادی در توسعه زیر ساختها و رشد اقتصادی منطقه دارد.

     وی بیان نمود برای گسترش خدمات هواشناسی در زمینه های مختلف و خدمات دهی به کاربران، نیاز به توسعه ایستگاه‌های هواشناسی در سطح استان و نگهداری و پشتیبانی تجهیزات موجود می باشد.

     کمالی با ارایه گزارشی از وضعیت اعتبارات هزینه ای و تملک دارائی‌های سرمایه‌ای هواشناسی استان با تاکید بر وجود پرسنل تحصیلکرده و متخصص، حفظ نیروی انسانی و تجهیزات موجود را منوط به توجه ویژه و تخصیص اعتبارات مورد نیاز هواشناسی استان دانست.

     میرزاخانی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان نیز در این دیدار در خصوص پرداخت نوبت کاری کارکنان شیفتی هواشناسی استان که تاکنون از محل سایر پرداخت می گردید، موافقت خود را با پرداخت فوق العاده مذکور از محل بند  "و" به طور همزمان با حقوق اعلام نمود.

     همچنین ایشان ضمن تاکید بر کاربردی بودن اطلاعات هواشناسی، از خدمات مجموعه هواشناسی استان، تقدیر و تشکر نموده و در خصوص تامین اعتبارات مورد نیاز هواشناسی استان مرکزی قول مساعد داد.

     لازم به ذکر است در این دیدار کمالی از زحمات حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان هواشناسی کشور بابت پیگیری های مستمر درخصوص پرداخت فوق العاده نوبت کاری از محل بند "و" تقدیر و تشکر نمود.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 610,830,758
تعداد بازدید امروز : 10,074
تعداد بازدید دیروز : 81,178
تعداد بازدید این ماه : 341,625