سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/05/15
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 196
     بازدید مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان سمنان از هواشناسی سمنان

     بازدید مدیر مرکز  حوادث و فوریت های پزشکی استان سمنان از هواشناسی سمنان

     مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان سمنان و معاون مدیریت بحران استانداری سمنان و هیات همراه از نزدیک با امکانات ، تجهیزات و توانمندی های هواشناسی استان بازدید و آشنا شدند.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی سمنان، در این نشست که در مرکز پیش بینی و مانیتورینگ هواشناسی استان برگزار شد، ابتدا مصطفوی مدیرکل هواشناسی استان ضمن معرفی اجمالی هواشناسی و نقش آن در امور مختلف زیربنایی، در زمینه تولید و ارائه محصولات و خدمات هواشناسی، پورتال اداره کل و سطوح دسترسی متقاضیان به شرایط جوی یاد شده و وضعیت جاده ها توضیحاتی ارائه نمود.

     خداد معاون مدیریت بحران استانداری سمنان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیریت و کارکنان هواشناسی، مطالبی را در خصوص اهمیت هواشناسی و اقلیم استان و بازخورد دستگاه‌هایی که خدمات هواشناسی را دریافت می کنند بیان نمود.

     دکتر اطهری مدیر مرکز حوادث فوریت های پزشکی سمنان نیز هدف این دیدار را رصد مراحل صدور پیش بینی و هشدار های هواشناسی و خدمات بهینه مورد نیاز به مسولین و مردم اظهار نمود.

     در پایان طرفین خواستار ارتباط بین اداره کل هواشناسی با مرکز فوریت‌های پزشکی استان و شهرستان‌های تابعه در خصوص ارائه بهتر خدمات به مردم برای جلوگیری از مخاطرات و کاهش خسارات ناشی از حوادث شدند.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 611,058,900
تعداد بازدید امروز : 14,058
تعداد بازدید دیروز : 115,473
تعداد بازدید این ماه : 569,767