سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/05/13
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 536
     بازدید فرماندار ویژه شهرستان جهرم از پلاتفرم هواشناسی

     بازدید فرماندار ویژه شهرستان جهرم از پلاتفرم هواشناسی

     به منظور پیگیری احداث ساختمان در ایستگاه فرودگاهی جهرم، فرمانداره ویژه شهرستان جهرم از سایت و پلاتفرم هواشناسی بازدید کرد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان فارس، مهدی شفیعیان فرماندار ویژه شهرستان جهرم به منظور پیگیری احداث ساختمان مناسب و تیپ فرودگاهی در ایستگاه هواشناسی فرودگاهی جهرم از سایت و پلاتفرم هواشناسی بازدید کرد.

     در این بازدید که مهدی جعفرزاده‌گان رئیس فرودگاه جهرم، مهرداد قطره سازمانی مدیرکل هواشناسی فارس، مدیر و معاون شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور و کارکنان هواشناسی فارس نیز حضور داشتند، فرماندار شهرستان جهرم، به توجه به مذاکرات  صورت گرفته بین مسئولین شهرستان و سازمان هواشناسی کشور  و با در نظر گرفتن اعتبارات لازم، نسبت به اجرائی شدن احداث ساختمان با استاندارهای لازم فرودگاهی قول مساعد داد.

     همچنین بنا شد تا زمان احداث ساختمان یک اتاق مشرف به باند فرودگاه در اختیار کارشناسان هواشناسی قرار گیرد تا رصد بهتری نسبت به باند فرودگاه و شرایط جوی حاکم داشته باشند.   

     در پایان مقرر گردید جهت تسریع در پیگیری تخصیص اعتبار و روند احداث ساختمان، جلسه مشترکی با نماینده مردم شهرستان جهرم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان سازمان هواشناسی کشور صورت گیرد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 611,056,919
تعداد بازدید امروز : 12,077
تعداد بازدید دیروز : 115,473
تعداد بازدید این ماه : 567,786