سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/05/13
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 538
     دیدار مدیر کل هواشناسی استان گیلان با فرماندار ماسال

     دیدار مدیر کل هواشناسی استان گیلان با فرماندار ماسال  

     در دیدار مدیرکل هواشناسی گیلان با فرماندار ماسال در خصوص راه‌اندازی ایستگاه هواشناسی در این شهرستان بویژه در نقاط مرتفع آن بحث شد و توافقاتی صورت گرفت.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان گیلان، شهرستان ماسال به عنوان یکی از شهرستان‌های غربی گیلان و استقرار در دامنه جنوبی قله شاه معلم، پیش قراول ورود سامانه های جوی است که از سمت غرب وارد جلگه گیلان می‌شود و پایش پدیده های جوی در این نقطه از استان از دیدگاه هواشناسی بسیار حائز اهمیت است.

     محمد دادرس مدیر کل هواشناسی استان در دیدار با وحید پورحضرت فرماندار ماسال ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های هواشناسی و اعلام برنامه عملیاتی اداره متبوع خود، از بازدید مشترک کارشناس هواشناسی استان و سایر دستگاه‌های ذیربط شهرستانی به منظور جانمائی ایستگاه هواشناسی در نواحی جلگه‌ای و ارتفاعات ماسال طی سنوات اخیر و شناسائی مناطق مستعد برای این امر، یاد کرد و راه‌اندازی ایستگاه هواشناسی در این شهرستان بویژه در نقاط مرتفع آن را حایز اهمیت خواند.

     فرماندار ماسال نیز پیش بینی دقیق و اطلاع رسانی به موقع را رکن اصلی ستاد مدیریت بحران در استان و شهرستان‌ها قلمداد نمود و افزود: فرمانداری ماسال جهت ایجاد ایستگاه هواشناسی، اعتبار مورد نیاز آن را به نحو مطلوبی تامین خواهد کرد.

     پس از این جلسه دادرس به همراه معاون فنی و شبکه ایستگاه‌ها، رئیس شبکه پایش و مدیر روابط عمومی هواشناسی گیلان، معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری ماسال، رئیس منابع طبیعی شهرستان و بخشدار مرکزی شهرستان از منطقه خروم برای جانمائی احداث ایستگاه هواشناسی خودکار اقلیم‌شناسی بازدید نمودند. 

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 611,059,412
تعداد بازدید امروز : 14,570
تعداد بازدید دیروز : 115,473
تعداد بازدید این ماه : 570,279