سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/05/12
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 546
     دیدار مدیر کل هواشناسی کرمانشاه با عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی

     دیدار مدیر کل هواشناسی کرمانشاه با عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی  

     محمد رشیدی عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، آمادگی خود و مجمع نمایندگان استان کرمانشاه را برای رفع مشکلات و مسائل سازمان هواشناسی کشور با توان جمعی اعلام کرد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان کرمانشاه، محمد خسروی مدیرکل هواشناسی استان در دیدار با نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت و عملکرد هواشناسی استان به تشریح انواع ایستگاه های مختلف که بعضاً در غرب کشور منحصر به استان بوده نظیر ایستگاه جو بالای فرودگاهی و سایت رادار هواشناسی پرداخت.

     وی با اشاره به نقش بسیار موثر هواشناسی در پیشگیری از خسارات، مدیریت بحران و کاهش خسارات جانی و مالی در استان و کشور بر لزوم ردیف اعتباری خاص در بودجه کشور جهت ارائه خدمات هرچه مطلوب‌تر هواشناسی در تمام زمینه‌ها تاکید نمود.

     محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به اهمیت جایگاه هواشناسی و پیش بینی های آن در حوزه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی و نقش آن در برنامه‌ریزی‌های استان پرداخت.

     رشیدی در ادامه افزود: با توجه به کشاورزی بودن استان، خدمات و پیش بینی های هواشناسی نقش بسزایی در کاهش خسارات و آسیب به حوزه مختلف کشاورزی داشته و سبب ارزش افزوده در این بخش ها می شود.

     عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از عملکرد هواشناسی کرمانشاه در راستای ارتقا و پیشرفت هواشناسی استان و کشور، آمادگی خود و مجمع نمایندگان استان را برای رفع مشکلات و مسائل سازمان هواشناسی کشور با توان جمعی اعلام کرد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 606,656,690
تعداد بازدید امروز : 31,244
تعداد بازدید دیروز : 89,509
تعداد بازدید این ماه : 2,390,464