سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/05/08
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 707
     اولین نشست ویدئو کنفرانسی شورای اداری هواشناسی هرمزگان

      اولین نشست ویدئو کنفرانسی شورای اداری هواشناسی هرمزگان

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان هرمزگان، حسب دستور مدیرکل هواشناسی استان با عنایت به ضرورت نظارت بر عملکرد ادارات، ایستگاه‌ها و آگاهی از وضعیت و روند فعالیت‌ها و همچنین به منظور استماع مسائل و مشکلات احتمالی همکاران در ادارات و ایستگاه‌های تابعه سه‌شنبه 99/5/7 برابر هماهنگی های قبلی اولین جلسه شورای اداری هواشناسی استان با حضور مدیرکل، معاون فنی و روسای ادارات و بخش‌های ستادی با رعایت کلیه ضوابط و پروتکل‌های بهداشتی در اداره کل وهمچنین با حضور ویدئو کنفرانسی روسای ادارات و ایستگاه‌های شانزده گانه استان برگزار شد.

     در این نشست دکتر رنجبر مدیر کل هواشناسی استان ضمن ایراد مطالب لازم در خصوص تلاش در جهت پیشبرد اهداف و برنامه‌ها از جمله برنامه عملیاتی شبکه پایش و سایر اسناد بالا دستی به استماع صحبت‌های همکاران در ادارات و ایستگاه‌ها پرداخت.

     گفتنی است همزمان با جلسه شورای اداری مراسم تکریم و معارفه روسای ادارات  شبکه پایش و گروه تحقیقات کاربردی نیز انجام شد. طی این مراسم ضمن معرفی مهندس بلالی سرپرست اداره شبکه پایش استان از زحمات و تلاش‌های سید جواد نیاستی نیز با اهدا لوح تقدیر و هدایای نفیس قدردانی گردید. علاوه بر این طی جلسه مذکور راحله رمضانی نیز به عنوان سرپرست گروه تحقیقات هواشناسی کاربردی استان معرفی وبرای ایشان آرزوی توفیق گردید.  

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 610,530,680
تعداد بازدید امروز : 41,547
تعداد بازدید دیروز : 88,538
تعداد بازدید این ماه : 41,547