سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/05/08
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 240
     دیدار مدیر کل هواشناسی گلستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان

      دیدار مدیر کل هواشناسی گلستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان

     نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان گلستان به همراه مرضیه حسینیایی سرپرست جدید اداره توسعه و منابع با قدرت اله عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان دیدار و گفتگو کرد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان، محور این دیدار بحث و گفتگو پیرامون مسائل مربوط به اعتبارات عمرانی و هزینه ای هواشناسی بود که در این رابطه عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: اینجانب به شخصه اهمیت موضوع هواشناسی را احساس نموده و مسائل مربوط به آن را پیگیری می نمایم و با توجه به حادثه‌خیز بودن استان، از نزدیک  ارائه خدمات مطلوب هواشناسی بصورت شبانه روزی و اطلاع رسانی های بهنگام را شاهد بودم.

     رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گلستان، جایگاه فعلی هواشناسی استان و اقدامات انجام شده را بسیار مطلوب و شایسته تقدیر دانست و نسبت به هرگونه همکاری و تامین اعتبار مورد نیاز جهت پیشرفت و توسعه استان در زمینه هواشناسی قول همکاری داد.

     داداشی مدیر کل هواشناسی استان نیز از توجه ویژه سازمان مدیریت و برنامه ریزی به هواشناسی و از اینکه با توجه به شرایط خاص فعلی پیگیری‌های لازم جهت تامین اعتبارات به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان و انجام پرداختی به کارکنان صورت می‌گیرد قدردانی کرد. 

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 610,530,805
تعداد بازدید امروز : 41,672
تعداد بازدید دیروز : 88,538
تعداد بازدید این ماه : 41,672