سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/05/07
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 100
     دیدار مدیرکل هواشناسی استان کردستان با فرماندارشهرستان دهگلان

     دیدار مدیرکل هواشناسی استان کردستان با فرماندارشهرستان دهگلان

     مدیرکل هواشناسی استان کردستان با فرماندار و رؤسای جهاد کشاورزی و شرکت آبفای دهگلان در خصوص توسعه زیرساخت‌های هواشناسی در این شهرستان دیدار نمود.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان کردستان، رحیم صدیقی مدیرکل هواشناسی استان با حضور در محل فرمانداری دهگلان با فرماندار، رئیس جهادکشاورزی و رئیس شرکت آبفای این شهرستان گفتگو نمود.

     صدیقی با بیان اینکه تولید محصولات کشاورزی از جمله گندم، سیب زمینی، پیاز و ... شهرستان دهگلان در استان قابل توجه است، خواهان تخصیص اعتبار لازم جهت توسعه و ارتقاء هواشناسی دهگلان شد.

     رئیس جهاد کشاورزی دهگلان نیز با تاکید به اهمیت نقش هواشناسی در کشاورزی، گفت: امروزه کشاورزان تمام فعالیت های خود را براساس توصیه‌های هواشناسی انجام می دهند نیاز مبرم است تعداد ایستگاه‌های هواشناسی در این شهرستان توسعه پیدا کند.

     در ادامه رئیس شرکت آبفا اظهار داشت: امروزه اهمیت و جایگاه هواشناسی برکسی پوشیده نیست، تمام اقشار مردم و دستگاه‌های اجرایی فعالیت روزانه خود را براساس اطلاعات هواشناسی برنامه‌ریزی می کنند. شرکت آبفا هم در زمینه آبگیری و بازکردن دریچه سدها در زمان‌های لازم بر اساس اطلاعات هواشناسی اقدام می کند.

     این مسئول تاکید کرد: هرچه در زمینه هواشناسی سرمایه گذاری شود، نتیجه اش برای توسعه اقتصادی شهرستان خواهد بود.

     در خاتمه، فرزاد شمس فرماندار دهگلان با اذعان به اهمیت اطلاعات و هشدارهای هواشناسی در زمینه پیشگیری از خسارات جانی و مالی، نسبت به توسعه و ارتقاء زیرساخت‌ها و تجهیزات هواشناسی شهرستان قول مساعد داد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 606,672,404
تعداد بازدید امروز : 46,958
تعداد بازدید دیروز : 89,509
تعداد بازدید این ماه : 2,406,178