سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/05/06
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 201
     انعقاد تفاهم‌‌نامه همکاری بین سازمان هواشناسی کشور و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌‌های صنعتی ایران

     انعقاد تفاهم‌‌نامه همکاری بین سازمان هواشناسی کشور و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌‌های صنعتی ایران

     تفاهم‌‌نامه همکاری بین سازمان هواشناسی کشور و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌‌های صنعتی ایران توسط روسای دو دستگاه امضاء شد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، دکتر سحر تاج‌بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور با محسن صالحی‌نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، دوشنبه 6 مرداد 1399 در محل سازمان هواشناسی، تفاهم‌نامه همکاری امضاء نمودند.

     این تفاهم‌نامه ‌در راستای توسعه همکاری‌ها و انجام طرح‌های پژوهشی و عملیاتی مشترک در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر، مخاطرات جوی و اثرات تغییر اقلیم بر فعالیت شهرک‌ها و نواحی صنعتی، تفاهم‌نامه همکاری منعقد شد.

     همکاری در زمینه انجام مطالعات و پژوهش‌های مورد نیاز، شناسایی مناطق با پتانسیل انرژی خورشیدی برای بهره‌برداری در صنایع کوچک و شهرک‌های و نواحی صنعتی و مناطق پیرامون آن و طراحی سامانه‌های هشدار سریع و مخاطرات جوی مبتنی بر فناوری‌های نوین از تعهدات سازمان هواشناسی کشور است.

     از تعهدات سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در این تفاهم‌نامه می توان به همکاری در ارائه داده‌ها و اطلاعات آماری موجود در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، اخذ تایید مطالعات هواشناسی و اقلیم‌شناسی پروژه‌های اجرایی و همکاری در برگزاری دوره‌های آموزشی و ترویجی اشاره کرد.

      

      

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 606,991,867
تعداد بازدید امروز : 97,049
تعداد بازدید دیروز : 94,442
تعداد بازدید این ماه : 2,725,641