سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/05/06
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 144
     دیدار مدیرکل هواشناسی کرمان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان

     دیدار مدیرکل هواشناسی کرمان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان

     مدیر کل هواشناسی استان کرمان در  دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در خصوص تامین اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی گفتگو کرد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان کرمان، در این دیدار تورج جدیدی با اشاره به اهم فعالیت‌های هواشناسی و همکاری‌های مستمر و موثر با دستگاههای اجرایی بخصوص مدیریت بحران استان، خواستار مساعدت سازمان مدیریت و برنامه ریزی در تامین اعتبارات لازم به منظور  بهینه سازی و رفع نقص تجهیزات تولید گاز هیدروژن (تعمیر الکترولایزرهای جوبالای کرمان)، هزینههای تامین قطعات یدکی، تجهیز و نگهداری انواع ایستگاههای هواشناسی استان، فرسودگی ساختمان‌های ادارات  هواشناسی و ساختمان اداره کل و خودروها، ارتقاء زیرساختهای مخابراتی و سایر هزینهها را شد.

     جعفر رودری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کرمان نیز ضمن قدردانی از فعالیت ها و ارائه خدمات کاربردی  هواشناسی، تصریح نمود: استان کرمان به لحاظ سرانه اعتبارات هزینهای جایگاه هفتم کشور را داراست و کمبود و کسری اعتبارات مشکل تمام استان‌های کشور است. 

     وی افزود جایگاه و اهمیت هواشناسی در پیش بینی و جلوگیری از بحران بسیار حائز اهمیت بوده و سازمان در چارچوب قوانین و مقررات در این زمینه همکاری و مساعدت خواهد نمود.  

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 606,659,102
تعداد بازدید امروز : 33,656
تعداد بازدید دیروز : 89,509
تعداد بازدید این ماه : 2,392,876