سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/05/04
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 102
     دیدار مدیرکل هواشناسی اصفهان با فرماندار برخوار

     دیدار مدیرکل هواشناسی اصفهان با فرماندار برخوار

     حمیدرضا خورشیدی مدیرکل هواشناسی استان با عبدالله بنهری فرماندار شهرستان برخوار دیدار نمود.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اصفهان، خورشیدی در این دیدار در محل فرمانداری برخوار با اشاره به گسترش شبکه ایستگاه های خودکار اقلیم شناسی در سطح استان و لزوم بروزرسانی و پشتیبانی تجهیزات این ایستگاه ها با توجه به غیر بومی بودن و ارز بر بودن تامین این دستگاه ها افزود : هواشناسی همیشه باید آمادگی کامل برای پشتیبانی از این ایستگاه ها و تجهیزات را داشته باشد و برای محقق شدن این مهم ، نیاز مند تخصیص اعتبار از سوی مسئولان در شهرستان ها می باشد.

     وی اختصاص زمین استاندارد برای ایستگاه های اقلیم شناسی را یکی از شرایط استاندارد سازی جمع آوری پارامترهای ایستگاه های خودکار خواند و خواستار اختصاص زمین استاندارد و تعیین تکلیف محل فعلی ایستگاه خودکار دولت آباد شد.

     عبدالله بنهری فرماندار برخوار هم با اعلام خرسندی از فعالیت های هواشناسی در اطلاع رسانی بموقع و نقش مهم آن در پیشگیری از خسارت بحران های جوی افزود: امروز اطلاعات، پیش بینی ها و هشدار های  هواشناسی، مسئولان را در مدیریت و برنامه ریزی شهری یاری می کند و کشاورزان و بخش های دیگر جامعه را منتفع می سازد و برای اقتصاد ارزش افزوده دارد.

     فرماندار برخوار در خصوص تخصیص اعتبار در بخش نگهداری و پشتیبانی ایستگاه خودکار اقلیم شناسی دولت آباد از محل اعتبارات تملک دارائی‌های شهرستان قول مساعد داد.

     در حاشیه این دیدار از محل فعلی ایستگاه خودکار اقلیم شناسی دولت آباد توسط فرماندار بازدید بعمل آمد و مقرر گردید شهردار دولت آباد استاندارد سازی محل ایستگاه اقلیم شناسی را با اولویت بندی در اسرع وقت در دستور کار قرار دهد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 606,990,542
تعداد بازدید امروز : 95,724
تعداد بازدید دیروز : 94,442
تعداد بازدید این ماه : 2,724,316