سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/04/23
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 231
     بازدید مجازی رییس شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور از هواشناسی چابهار

     بازدید مجازی رییس شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور از هواشناسی چابهار

      مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس به صورت سرزده از  اداره هواشناسی چابهار بازدید کرد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی سیستان و بلوچستان، در جریان این ارتباط، محمدرضا سالاری فنودی رئیس اداره هواشناسی چابهار ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت ادوات و تجهیزات هواشناسی، به سوالات رئیس شبکه پایش سازمان هواشناسی پاسخ گفت.

     وی وضعیت عمومی اداره هواشناسی چابهار را مطلوب توصیف کرد و از پیگیری جدی اداره کل هواشناسی استان برای فعال سازی بویه هواشناسی خبر داد.

     سالاری فنودی افزود: هواشناسی چابهار در سال 1344 تأسیس شد و جزو قدیمی‌ترین ایستگاه های هواشناسی کشور محسوب می‌شود که هر چند سال یک بار به دلیل شرایط جوی خاص چابهار نیازمند بهسازی و نوسازی است.

     رئیس اداره هواشناسی دریایی چابهار افزود: به لحاظ امکانات و تجهیزات کمبودی در ایستگاه وجود ندارد اما در بخش عمرانی قدری بهسازی لازم است. البته موضوع از طریق مدیرکل هواشناسی استان در دست پیگیری است.

     مسعود حقیقت مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی نیز در این ارتباط ویدئو بر ضرورت ثبت داده‌های صحیح در سایه سلامت تجهیزات هواشناسی تاکید کرد و گفت: تجهیزات هواشناسی پایه و اساس ثبت داده‌های صحیح سازمان بشمار می‌رود و روسای ادارات موظف اند هر گونه خرابی تجهیزات را در اسرع وقت به فنی اعلام کنند.

     وی ادامه داد: وضعیت ایستگاه هواشناسی دریایی چابهار به رغم قرارگیری در مجاورت دریا و آثار آن بر تجهیزات و ابنیه ایستگاه، در شرایط مطلوبی است و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری نیز در شرایط خوبی قرار دارد.

     مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی تصریح کرد: انتظار ما از همکاران استان ها توجه به وضعیت ایستگاه هاست.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 606,659,240
تعداد بازدید امروز : 33,794
تعداد بازدید دیروز : 89,509
تعداد بازدید این ماه : 2,393,014