سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/04/09
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 472
     بازدید نماینده شهرهای زنجان و طارم در مجلس از هواشناسی زنجان

      بازدید نماینده شهرهای زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی از هواشناسی زنجان

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان زنجان، دکتر مصطفی طاهری نماینده شهرستان های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، روز شنبه 7 تیر 1399 با حضور در اداره کل هواشناسی استان زنجان از نزدیک در جریان فعالیت های این اداره کل قرار گرفت.
     در این دیدار رسول همتی مدیر کل هواشناسی استان به مسائل و مشکلات اعتباری هواشناسی استان اشاره و  بیان نمود، تجهیز و توسعه ایستگاه های هواشناسی از اولویت های اداره کل هواشناسی استان است که مستلزم اختصاص اعتبارات لازم می باشد.
      
     همتی با تشریح کامل عملکرد هواشناسی استان و جایگاه هواشناسی کشور، گزارش مبسوطی از آخرین وضعیت امکانات و محدودیت های هواشناسی استان ارائه و خواستار تقویت زیرساخت‌های هواشناسی در تمامی ابعاد مربوط به حفاظت از جان و مال مردم شد.
     مدیر کل هواشناسی استان زنجان بر ایجاد درآمدهای اختصاصی سازمان هواشناسی و وجود ردیف بودجه ای برای هواشناسی که خواسته مسئولین ارشد سازمان هواشناسی کشور نیز می باشد تاکید کرده و خواستار حمایت نمایندگان از این موضوع شد. 
     وی همچنین درخواست نمود مجمع نمایندگان استان بازدیدی از سازمان هواشناسی کشور داشته باشند.
     دکتر طاهری ضمن تقدیر از خدماتی که هواشناسی استان زنجان در مواقع بحرانی و فصول مختلف سال برای کاربران تخصصی بویژه کشاورزان و عموم مردم ارائه می نماید، در مورد انتقال این موارد به مجمع نمایندگان استان زنجان در مجلس شورای اسلامی و تلاش برای رفع موانع و مشکلات موجود قول مساعد داد.
     در انتهای این دیدار نماینده  شهرستانهای زنجان و طارم و هیات همراه از مرکز پیش بینی و اداره سینوپتیک شهرستان زنجان بازدید نمودند. 
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 606,115,405
تعداد بازدید امروز : 41,227
تعداد بازدید دیروز : 104,017
تعداد بازدید این ماه : 1,849,179