سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/11/01
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 320
     بازدید معاون استاندار و ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان از هواشناسی

     بازدید معاون استاندار و ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان از هواشناسی

      به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان لرستان اسد عبداللهی معاون اقتصادی استاندار و سمانه حسن‌پور ریاست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان لرستان از هواشناسی خرم‌آباد بازدید و در جلسه‌ای از نزدیک با مدیرکل و کارکنان اداره کل دیدار و گفتگو کردند.

     در این جلسه بهروز مراد‌پور گزارشی از عملکرد و نیازمندی‌ها و مشکلات جاری، عمرانی و معیشتی کارکنان بیان کردند وی همچنین خواستار مساعدت و همکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و استانداری بمنظور رفع مشکلات معیشتی کارکنان و همچنین کمک در جهت تسریع در تجهیز هواشناسی به فن آوری‌های روز مانند رادار و هشدار سیل و سایر تجهیزات مورد نیاز ایستگاه‌های سینوپتیک شدند.

     در ادامه اسد عبداللهی معاون اقتصادی استاندار ضمن تقدیر از تلاش و فعالیت‌های هواشناسی لرستان و کمک شایان این اداره کل به مدیریت بحران در پیشگیری از خسارات ناشی از فعالیت پدیده های جوی مخرب، گفت هواشناسی از سازمان‌های مهم و زیرساختی  کشور و استان بوده و نقش مهمی در سلامت جان و مال مردم دارد.

      وی در خصوص تجهیز هواشناسی به سامانه‌های روز دنیا گفت خرید و نصب سامانه هشدار سیل و رادار لرستان امسال با پیگیری‌های هواشناسی و ستاد مدیریت بحران در دستور کار قرار گرفت و به امید خدا در آینده نزدیک این مهم به سرانجام خواهد رسید.

     عبدالهی از رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خواست با هواشناسی تعامل ویژه‌ای بمنظور رفع نواقص و نیازمندی‌های آن در بخش‌های جاری، عمرانی و تجهیزاتی داشته باشد.

     در پایان، سمانه حسن‌پور رییس سازمان مدیریت و برنانه ریزی نیز ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب هواشناسی بخصوص در بخش صدور اطلاعیه و اخطاریه‌های بموقع به بخش‌های مختلف جامعه، گفت هواشناسی از دستگاه‌های اجرایی در سطح استان می‌باشد که در سنوات گذشته جزو دستگاه‌های برتر از نظر عملکرد عمومی و اختصاصی بوده و رتبه‌های بالایی نیز کسب نموده است و در حد امکان و مقدورات با این اداره کل به خصوص در بخش عمرانی و تجهیزات مساعدت و همکاری خواهیم نمود.

     بازدید از مرکز پیش‌بینی و دیدار با همکاران این مرکز از دیگر برنامه های معاون استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بود.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 610,411,041
تعداد بازدید امروز : 10,446
تعداد بازدید دیروز : 95,837
تعداد بازدید این ماه : 2,867,155