سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/10/18
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 450
     ملاقات مدیرکل هواشناسی استان اصفهان با رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس

     ملاقات مدیرکل هواشناسی استان اصفهان با رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس 

     پیشنهادات سازمان هواشناسی به کمیسیون تلفیق مجلس ارائه شده است.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اصفهان، خورشیدی در ملاقات با فولادگر نماینده شهرستان اصفهان، رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این مطلب خواستار همکاری نمایندگان کمیسیون تلفیق در جهت موافقت با این پیشنهادات شد و افزود : خرید تجهیزات مورد نیاز در هواشناسی را از مهمترین چالش‌هاست و برداشت 40 میلیون یورویی از صندوق توسعه برای خرید تجهیزات و تبدیل درآمدهای عمومی به درآمدهای اختصاصی یکی از راهکارهای توسعه و پیشرفت در سازمان هواشناسی کشور است.

     وی با بیان اینکه اعتبارات فعلی هواشناسی جوابگوی نیازهای توسعه‌ای هواشناسی و نیازهای جامعه نیست افزود: امروز اهمیت فعالیت های هواشناسی و لزوم آن بر کسی پوشیده نیست و هواشناسی با حضور بموقع خود در مواقع بحرانی و با اطلاع رسانی بموقع و سریع در پیشگیری از مخاطرات این مهم را به اثبات رسانده است. 

     وی خواستار توجه ویژه مسئولان به هواشناسی شد و گفت : هواشناسی با کاربردی کردن خدمات و فعالیت ها در تلاش است با جلوگیری از مخاطرات احتمالی با اطلاع رسانی بموقع برای کشور ارزش افزوده تولید نماید.

     فولادگر نماینده شهرستان اصفهان گفت : در کمیسیون تلفیق مجلس پیگیر این پیشنهاد و همچنین پیشنهاد برداشت 40 میلیون یورویی از صندوق توسعه هستیم و در این خصوص با نمایندگان دیگر هم رایزنی خواهیم نمود.

     فولادگر با بیان اینکه هواشناسی می تواند در قالب تحهیزات آزمایشگاهی از طریق معاونت علمی و فناوری یا شرکت های دانش بنیان هم اقدام به افزایش اعتبارات و بودجه خود نماید افزود: هواشناسی در مورد طرح‌های پیشنهادی باید نظر مساعد نمایندگانی که در کمیسیون عمران حضور دارند را نیز جلب نماید.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 610,594,269
تعداد بازدید امروز : 25,587
تعداد بازدید دیروز : 79,549
تعداد بازدید این ماه : 105,136