سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/08/18
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 217
     گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل در هواشناسی آذربایجان‌شرقی

     گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل در هواشناسی آذربایجان‌شرقی

     مراسم گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل در هواشناسی استان آذربایجان شرقی با حضور مدیر کل، روز چهارشنبه 8 آبان ماه برگزار شد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی، در ابتدا جلسه ابراهیمی دبیر کمیته با بیان اینکه شعار سال 98 برای این هفته "پدافند غیر عامل، مقاومت و بازدارندگی رونق تولید" عنوان شده، افزود: اهمیت نقش هواشناسی در پدافند غیر عامل اشاره و از اعضای کمیته خواستند این امر را جدی بگیرند.

     در ادامه علی دولتی مهر مدیر کل هواشناسی استان و رئیس کمیته بیان داشت: هواشناسی یکی از دستگاه های اجرایی است که نقش موثری در پدافند غیر عامل داشته و اقدامات اداره کل هواشناسی استان و خروجی نتایج این اقدامات نیز در راستای پدافند غیر عامل بوده است.

     مدیرکل هواشناسی استان اردبیل افزود: در راستای پدافند غیر عامل، ‌در کنار ایستگاه های ‌‌‌سینوپتیک اصلی خودکار هواشناسی استان، ایستگاه های سنتی هم موجود می باشد تا در مواقع بحرانی و زمانی که ایستگاه خودکار از کار افتاد بتوانیم اطلاعات وضعیت جوی آن منطقه را از ایستگاه سنتی دریافت کنیم.

     دولتی‌مهر در خصوص بسترهای ارتباطی ایستگاه های هواشناسی استان گفت: ‌در ایستگاه های هواشناسی استان حداقل دو نرم افزار جایگزین نرم افزار ارسال پارامترهای هواشناسی موجود می باشد که در صورت بروز مشکل بتوانیم برای ارسال داده ها از نرم افزار جایگزین استفاده کنیم.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 606,223,956
تعداد بازدید امروز : 56,353
تعداد بازدید دیروز : 93,425
تعداد بازدید این ماه : 1,957,730