سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/08/13
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 453
     بازدید معاون خبر صدا و سیمای بوشهر از هواشناسی

     بازدید معاون خبر صدا و سیمای بوشهر از هواشناسی

     در راستای همکاری های بیشتر اداره کل هواشناسی استان با صدا و سیمای مرکز بوشهر نشستی بین مدیر کل  هواشناسی و معاون خبری صدا و سیما برگزار گردید.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان بوشهر، مهندس رزمجو معاون خبر صدا و سیما در دیدار با فرج اله شکوهی پور مدیر هواشناسی استان با بیان این که اخبار هواشناسی از برنامه های پرمخاطب صدا و سیمای مرکز بوشهر است، خواستار همکاری بیشتر هواشناسی و صدا و سیما در جهت غنی سازی برنامه های هواشناسی در برنامه های صدا و سیما خصوصاً بخش خبری شد.

     وی از اعلام آمادگی کامل این مرکز برای تولید برنامه‌های هواشناسی خبر داد و افزود صدا و سیمای مرکز بوشهر آمادگی اطلاع رسانی در برنامه های مختلف بصورت مستمر را دارد.

     فرج‌اله شکوهی‌پور مدیر کل هواشناسی استان با اشاره به ورود به فصول بارش و لزوم اطلاع‌رسانی افزود: هواشناسی بوشهر بنا بر رسالت سازمانی، در این بازه زمانی با توجه به نیازهای مخاطبان، توصیه‌های کاربردی کشاورزی، حمل و نقل و گردشگری را از طریق رسانه ملی به کاربران اطلاع‌رسانی خواهد نمود و انتظار داریم که در این خصوص همکاری‌هایی برای اختصاص وقت بیشتر به کارشناسان هواشناسی در بخش های خبری صورت پذیرد.

     وی هواشناسی را دستگاهی خدمت رسان در جهت ارتقاء رفاه اجتماعی و معیشتی در جامعه خواند و گفت: توسعه هواشناسی کاربردی یکی از اهداف بلند سازمان هواشناسی کشور است که در سبد نیازهای روزانه همه شهروندان قرار گرفته است.

      

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 606,216,335
تعداد بازدید امروز : 48,732
تعداد بازدید دیروز : 93,425
تعداد بازدید این ماه : 1,950,109