سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/06/30
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 906
     پیام تبریک دکتر تاج‌بخش به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

     پیام تبریک دکتر تاج‌بخش به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

     رئیس سازمان هواشناسی کشور طی پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را همکاران خود، به ویژه خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان ارجمند سازمان هواشناسی کشور و تمامی دلیرمردان نیروهای مسلح تبرک گفت.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، در پیام تبریک دکتر سحر تاج‌بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس آمده است:

     دفاع مقدس طلیعه جاودانه غرور ملی است؛ هنگامه اتحاد و همبستگی ملی مردم در دفاع از شریعت اسلام و مرزهای سرزمینی است که با نثار خون پاک فرزندان رئیسی و مجاهدت‌های مثال‌زدنی آنها جاودانه شد.

      زیباترین فصل این فرهنگ عاشورایی، خالقان این حماسه عظیم‌اند، شهیدان، جانبازان و خانواده‌های معظم ایشان که با صلابت اراده و نور ایمان رهنورد راه مقدسی شدند که پاداش آن جاودانگی و بقا بود. قهرمانانی که صبح روشن پیروزی را برای مردم خوب ایران عزیز به ارمغان آوردند.

      این‌جانب بر خود فرض می دانم این هفته را به شما همکار گرامی، به ویژه خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان ارجمند سازمان هواشناسی کشور و تمامی دلیرمردان نیروهای مسلح و جان برکف کشور عزیزمان تبریک عرض نمایم.

     پیام تبریک به پیوست موجود است.

      

      فایل پیوست
      
     666.pdf127.18  کیلوبایت
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 606,888,988
تعداد بازدید امروز : 88,612
تعداد بازدید دیروز : 85,761
تعداد بازدید این ماه : 2,622,762