سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/06/10
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 645
     پیش بینی بارش در سواحل خزر

     پیش بینی بارش در سواحل خزر

     سه‌شنبه و چهارشنبه 12 و 13 شهریور 1398 در استان‌های ساحلی دریای خزر بارش باران پیش‌بینی شده است.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان، یکشنبه 98/6/10 برای سواحل دریای خزر بارش باران و در ساعات بعدازظهر در برخی مناطق شمال استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات استان‌های تهران و سمنان رگبار باران گاهی با رعدوبرق پیش بینی نمود.

     وی افزود: دوشنبه 98/6/11 در استان‌های ساحلی دریای خزر بارش باران و در شمال استانهای اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و ارتفاعات سمنان و شمال شرق تهران بارش پراکنده و احتمال رعدوبرق پیش بینی می شود.

     وظیفه با بیان اینکه روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مجدداً با نفوذ جریانات خنک شمالی در استان‌های ساحلی دریای خزر بارش باران خواهیم داشت، تصریح نمود: شدت بارش گیلان خواهد بود. همچنین در شمال آذربایجان شرقی، شمال آذربایجان غربی، اردبیل، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات استان‌های تهران، قزوین، البرز و سمنان نیز در ساعات بعدازظهر رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعدوبرق رخ خواهد داد.

     مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی، روز پنجشنبه در سواحل دریای خزر و برخی مناطق استانهای آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی و اردبیل بارش پراکنده پیش بینی نمود.

     این مسئول با اشاره به وزش باد شدید طی یکشنبه و دوشنبه در برخی مناطق شرق و جنوب شرق کشور به ویژه منطقه زابل و شرق کرمان، گفت: انتظار می‌رود وزش باد موجب خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوای این مناطق شود.

     شایان ذکر است، روز سه‌شنبه غرب خلیج فارس مواج است.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 606,233,249
تعداد بازدید امروز : 65,646
تعداد بازدید دیروز : 93,425
تعداد بازدید این ماه : 1,967,023