سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1397/12/05
     تعداد بازدید: 7141
     اطلاعیه شماره 120 یکشنبه مورخ 97/12/05

     به اطلاع می رساند از  بعد از ظهر سه شنبه سامانه بارشی از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور شده و به تناوب تا روز شنبه در کشور فعال می باشد. بر این اساس وضع هوای کشور طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه به شرح زیر پیش بینی می شود:
     سه شنبه 97/12/07: بارش باران ، گاهی رعد و برق و وزش بادشدید موقت ، در ارتفاعات و نقاط سردسیر بارش برف در استان های آذربایجان شرقی ،آذربایجان غربی، برخی نقاط استان های اردبیل، زنجان، کردستان و کرمانشاه و ارتفاعات استانهای تهران، البرز و قزوین.
     چهارشنبه 97/12/08: بارش باران گاهی رعد و برق و وزش بادشدید موقت، در ارتفاعات و نقاط سردسیر بارش برف در استان های  اردبیل،آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی، شمال زنجان، غرب کردستان، گیلان، غرب مازندران، تهران، البرز، قزوین، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، برخی نقاط استان های خوزستان، لرستان، کرمانشاه ، کرمان ، از بعد از ظهر در خراسان  شمالی، خراسان رضوی و رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت در بخش های مرکزی خلیج فارس، غرب و جنوب فارس، جنوب بوشهر،غرب هرمزگان و نواحی مرکزی سیستان و بلوچستان.
     در روز سه شنبه در جاده های کوهستانی استان های واقع در شمال غرب، غرب و جاده های کوهستانی استانهای  واقع در البرز غربی و مرکزی و روز چهارشنبه در جاده های کوهستانی استانهای واقع در البرز غربی، مرکزی و شرقی و جاده های کوهستانی استانهای واقع در شمال غرب، غرب و استانهای واقع در زاگرس مرکزی کولاک برف، لغزندگی جاده ها و کاهش دید پیش بینی می شود. از این رو توصیه می گردد تمهیدات لازم جهت جلوگیری از خسارات احتمالی به عمل آید.
     لازم به ذکر است در روزهای آینده در مورد  نحوه فعالیت این سامانه مجددا اطلاع رسانی خواهد شد.

      فایل پیوست
      
     etela120284.38  کیلوبایت
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
    • جستجو بر اساس ایستگاه هواشناسی
     استان:
     ایستگاه:
     تاریخ: انتخاب تاریخ
     زمان (UTC):

مجموع بازدیدها : 606,840,118
تعداد بازدید امروز : 39,742
تعداد بازدید دیروز : 85,761
تعداد بازدید این ماه : 2,573,892