سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1397/10/17
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 227
     نشست سه‌‌جانبه مدیران‌کل هواشناسی، مدیریت بحران و صداسیمای گیلان

     نشست سه‌‌جانبه مدیران‌کل هواشناسی، مدیریت بحران و صداسیمای گیلان 

     با نزدیک شدن به فصل زمستان و آمادگی برای مواجهه با پدیده‌های جوی ویژه فصل زمستان، محمد دادرس به همراه مدیر کل مدیریت بحران استان جلسه مشترکی با مدیرکل صدا وسیمای مرکز گیلان برگزار کردند.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان گیلان در راستای تقویت همکاری‌های مشترک هواشناسی، صداوسیما و مدیریت بحران، دیدار مدیران سه دستگاه در دفتر مدیرکل صداوسیما مرکز گیلان برگزار شد.

     در ابتدای این دیدار محمد دادرس مدیرکل هواشناسی استان، با اشاره به اهمیت جایگاه صداوسیما در اطلاع رسانی به مردم و مراجعه حداکثری مردم گیلان و مسافرین برای دریافت اخبار هواشناسی به این شبکه استانی، بر لزوم سرمایه‌گذاری بیشتر در زمینه اطلاع‌رسانی به مردم و کاربران تخصصی (کشاورزی، صید و صیادی و شیلات و . . .) بویژه در حوضه توسعه هواشناسی کاربردی (تهک) تاکید نمود.

     وی با توجه به آمادگی کارشناسان هواشناسی استان برای تهیه و تولید برنامه‌های مناسب در زمینه، اطلاع یابی کاربران مختلف هواشناسی از صداوسیما، درخواست نمود: در قالب برنامه های تخصصی بویژه برای کشاورزان، صیادان و دیگر زمینه های کاربردی اقدام مناسبی صورت پذیرد.

     مدیرکل صداوسیمای گیلان نیز ضمن استقبال از موضوع و تاکید بر اهمیت هواشناسی در تمامی شئون زندگی مردم بویژه کشاورزان، قول مساعدت و همکاری داد.

     مدیرکل مدیریت بحران استان نیز اعلام کرد در سال‌های گذشته با اطلاع رسانی مناسب و بموقع هواشناسی عوامل اجرایی این مدیریت و سایر دست اندرکاران مدیریت استان در حوزه شهری و روستایی واکنش‌های مناسبی از خود نشان داده اند که با رویکرد تازه این مرکز در آینده این اطلاع رسانی‌ها وهمکاری‌ها از سرعت بیشتر برخوردار می‌شود.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 452,707,743
تعداد بازدید امروز : 237,013
تعداد بازدید دیروز : 381,361
تعداد بازدید این ماه : 618,374