سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1397/06/21
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 372
     گلستان رکوردار ثبت نام کاربران سامانه تهک در کشور

     گلستان رکوردار ثبت نام کاربران سامانه تهک در کشور 

     هواشناسی استان گلستان با جذب و ثبت نام 18451 نفر از کشاورزان استان، رکورددار ثبت نام کاربران در بین استان‌های کشور در سامانه تهک است.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان گلستان، نوربخش داداشی مدیرکل هواشناسی استان گفت: در سال جاری با راه اندازی سامانه تهک از سوی سازمان هواشناسی و تاکید بر ثبت نام کاربران در استان های کشور، برنامه‌ریزی‌های  لازم  در این زمینه صورت پذیرفت. از جمله این برنامه‌ها می‌توان به نشست با دهیاران بخش های مختلف شهرستان ها با همکاری بخشداری های 14 شهرستان  استان و به کارگیری ظرفیت های موجود در ادارات تابعه  برای ثبت نام و ... اشاره نمود. 

     مدیرکل هواشناسی استان با اشاره به اینکه در استان گلستان بیش از 150 هزار بهره بردار کشاورز وبیش از 73 نوع محصول باغی و زراعی و ... کشت می شود، افزود: نظر به اهمیت موضوع امیدواریم تا پایان سال جاری بیش از 25 هزار نفر از  کاربران  کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست  و شیلات و ... استان را در این سامانه ثبت نام نماییم.

     وی در پایان خطاب به کاربران یادآوری نمود که در این سامانه پس از ثبت نام، توصیه های فنی کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست و شیلات و ... به صورت پیامکی و رایگان برای آنان ارسال می‌شود.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 440,137,459
تعداد بازدید امروز : 276,953
تعداد بازدید دیروز : 414,673
تعداد بازدید این ماه : 11,095,015