سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1397/06/14
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 469
     رگبار باران در نقاطی از زاگرس جنوبی/وزش باد شدید در زابل

     رگبار باران در نقاطی از زاگرس جنوبی/وزش باد شدید در زابل

     پنج‌شنبه 1397/6/15 در زاگرس جنوبی شامل مناطقی از جنوب و مرکز استان کرمان و شمال استان هرمزگان و برخی نقاط از مناطق شمالی و شرقی استان فارس، رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد رخ می‌دهد و آخر هفته نیز در زابل وزش باد شدید پیش‌بینی شده است.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان، چهارشنبه 1397/6/14 در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در زاگرس جنوبی شامل نیمه غربی و مرکزی و جنوبی استان کرمان و مناطق شمالی و شرقی استان فارس، رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی نمود و افزود: در شرق مازندران، غرب گلستان و ارتفاعات البرز شرقی در استان سمنان رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد دور از انتظار نمی‌باشد و در بعدازظهر در مناطق شمالی استان آذربایجان غربی شاهد رشد ابر هستیم.

     وی، پنج‌شنبه 1397/6/15 در زاگرس جنوبی شامل مناطقی از جنوب و مرکز استان کرمان و شمال استان هرمزگان و برخی نقاط از مناطق شمالی و شرقی استان فارس، رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی نمود.

     مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور به جز مناطق ذکر شده در بالا برای اغلب مناطق کشور تا پایان هفته آسمانی صاف و آفتابی پیش‌بینی نمود.

     وظیفه با بیان این‌که طی پنجشنبه و جمعه 15 و 16 جمعه شهریور 1397 در منطقه زابل، وزش باد شدید و کاهش نسبی کیفیت هوا دور از انتظار نیست، خاطرنشان کرد: طی چهارشنبه تا جمعه در استان‌های خوزستان و بوشهر با نفوذ جریانات جنوبی غبار محلی و در اواخر شب و اوایل صبح، مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 440,113,313
تعداد بازدید امروز : 252,807
تعداد بازدید دیروز : 414,673
تعداد بازدید این ماه : 11,070,869