سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1397/05/14
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 443
     رعد برق و وزش باد در مناطقی از کشور

     رعد برق و وزش باد در مناطقی از کشور

     از یکشنبه تا سه‌شنبه 1397/5/16 در برخی از نقاط شمال‌غرب کشور، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، ارتفاعات کرمان و شرق فارس رعد برق و وزش باد پیش‌بینی شده است.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان، روزهای یکشنبه و دوشنبه 14 و 15 مرداد 1397 در سواحل شمالی کشور، خراسان شمالی، ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌‌های سمنان و شمال تهران بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی نمود.

     وس افزود: سه‌شنبه 1397/5/16 این شرایط برای سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی با شدت کمتر وجود خواهد داشت.

     مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اذعان نمود: از یکشنبه تا سه‌شنبه در برخی از نقاط شمال‌غرب کشور، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، ارتفاعات کرمان و شرق فارس افزایش ابر، رعد و برق، وزش باد و احتمال بارش پراکنده وجود دارد.

     وظیفه با اشاره به افزایش سرعت وزش باد طی این مدت بر روی شرق و جنوب‌شرق کشور، خاطرنشان کرد: این شرایط روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در منطقه زابل شدت بیشتری خواهد داشت و سبب خیزش گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و دید افقی می‌شود.

     وی در بعضی ساعات روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در خوزستان، جنوب ایلام و بوشهر وزش باد و گرد و خاک و یکشنبه و دوشنبه دریای خزر و سه‌شنبه غرب خلیج‌فارس را مواج پیش‌بینی نمود.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 442,022,182
تعداد بازدید امروز : 306,662
تعداد بازدید دیروز : 374,284
تعداد بازدید این ماه : 680,946