سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1397/04/02
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 280
     احتمال خیزش گرد و خاک در چند استان

     احتمال خیزش گرد و خاک در چند استان

     طی شنبه و یکشنبه 2 و 3 تیر 1397 در در استان‌های ایلام، خوزستان، کرمانشاه،برخی مناطق شرق و شمال‌شرق کشور، قم و جنوب سمنان به سبب وزش باد شدید، احتمال خیزش گرد و خاک وجود دارد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان، گفت: از شنبه تا دوشنبه 1397/3/4 در غالب مناطق کشور، آسمان صاف  و آفتابی و روند افزایش تدریجی دما پیش‌بینی می‌شود.

     وی تصریح نمود: شنبه و یکشنبه 1397/4/3 در ساعات بعدازظهر در برخی مناطق شمالی آذربایجان‌غربی، برخی مناطق شمالی خراسان رضوی، گلستان، ارتفاعات البرز در سمنان و شمال‌شرق تهران رشد ابر و رگبار پراکنده، گاهی وزش باد و احتمال رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

     وظیفه در ساعات بعدازظهر یکشنبه و دوشنبه از افزایش ابر، رگبار پراکنده و رعد و برق و وزش باد در برخی نواحی استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

     مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید طی شنبه و یکشنبه در استان‌های ایلام، خوزستان، کرمانشاه و در برخی مناطق شرق و شمال‌شرق کشور، افزود: در برخی مناطق این استان‌ها وزش باد همراه با خیزش گرد و خاک خواهد بود.

     وظیفه خاطرنشان کرد: طی این مدت در قم و جنوب سمنان بواسطه وزش باد نسبتاً شدید احتمال گرد و خاک وجود خواهد داشت و خلیج‌فارس، تنگه هرمز و دریای عمان نیز مواج هستند.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 441,107,305
تعداد بازدید امروز : 104,870
تعداد بازدید دیروز : 307,118
تعداد بازدید این ماه : 12,064,861