سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1392/02/08
     تعداد بازدید: 1045
     اطلاعیه شماره 12 یکشنبه مورخ 08/02/92
     از عصر دوشنبه و طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه در برخی نقاط استانهای لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه وبویراحمد، اصفهان، فارس، بوشهر، کرمان، خوزستان، ایلام و سپس جنوب سیستان و بلوچستان و هرمزگان به تناوب بارش موقتی باران گاهی با رعدوبرق، وزش باد و احتمالاً تگرگ پیش بینی می شود. این شرایط در روزهای پنج شنبه و جمعه علاوه بر مناطق فوق در استانهای کردستان، کرمانشاه و همدان نیز رخ خواهد داد. پیش بینی می شود که شدت بارش در دامنه های زاگرس در استانهای لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه وبویراحمد و فارس از عصر چهارشنبه تا ظهر جمعه از شدت بیشتری برخوردار باشد.
     شایان ذکر است که طی روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه در ساعات شب و صبح در شمال سیستان و بلوچستان، وزش باد شدید سبب ایجاد گردوخاک و کاهش دید افقی خواهد شد.
     به دنبال اطلاعیه شماره 11 مورخ 06/02/91 به اطلاع می رساند که از عصر دوشنبه و طی روزهای   سه شنبه و چهارشنبه در برخی نقاط استانهای لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه وبویراحمد، اصفهان، فارس، بوشهر، کرمان، خوزستان، ایلام و سپس جنوب سیستان و بلوچستان و هرمزگان به تناوب بارش موقتی باران گاهی با رعدوبرق، وزش باد و احتمالاً تگرگ پیش بینی می شود. این شرایط در روزهای    پنج شنبه و جمعه علاوه بر مناطق فوق در استانهای کردستان، کرمانشاه و همدان نیز رخ خواهد داد. پیش بینی می شود که شدت بارش در دامنه های زاگرس در استانهای لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه وبویراحمد و فارس از عصر چهارشنبه تا ظهر جمعه از شدت بیشتری برخوردار باشد.
     شایان ذکر است که طی روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه در ساعات شب و صبح در شمال سیستان و بلوچستان، وزش باد شدید سبب ایجاد گردوخاک و کاهش دید افقی خواهد شد.
      فایل پیوست
      
     4  کیلوبایت
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
    • جستجو بر اساس ایستگاه هواشناسی
     استان:
     ایستگاه:
     تاریخ: انتخاب تاریخ
     زمان (UTC):

مجموع بازدیدها : 533,687,206
تعداد بازدید امروز : 365,033
تعداد بازدید دیروز : 494,634
تعداد بازدید این ماه : 365,033