سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1392/01/24
     تعداد بازدید: 1244
     اخطاریه شماره 5 شنبه مورخ 24/01/92
     از بعدازظهر شنبه و روز یکشنبه بارش باران گاهی با رعدوبرق، وزش باد و بارش کوتاه مدت تگرگ در برخی نقاط استانهای لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه وبویراحمد، شرق خوزستان و سپس در استانهای اصفهان، مرکزی، قم، شرق تهران، شمال سمنان، خراسان شمالی و خراسان رضوی از شدت بیشتری برخوردار می باشد وآب گرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها دراین مناطق پیش بینی می شود. این شرایط دوشنبه به استان خراسان رضوی محدود می گردد.در این مدت در برخی مناطق استانهای خوزستان و ایلام گردوخاک سبب کاهش دید افقی و کیفیت هوا می شود و نیمه غربی خلیج فارس نیز مواج پیش بینی می گردد. در این مدت دمای هوا نیز در استانهای خراسان شمالی و خراسان رضوی بین 5 تا 10 درجه کاهش می یابد.
     پیرو اطلاعیه شماره 7 مورخ 21/01/92 به اطلاع می رساند که از بعدازظهر شنبه و طی روز یکشنبه بارش باران گاهی با رعدوبرق، وزش باد و بارش کوتاه مدت تگرگ در برخی نقاط استانهای لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه وبویراحمد، شرق خوزستان و سپس در استانهای اصفهان، مرکزی، قم، شرق تهران، شمال سمنان، خراسان شمالی و خراسان رضوی از شدت بیشتری برخوردار می باشد. براین اساس در این مدت  آب گرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها دراین مناطق پیش بینی می شود. این شرایط در روز دوشنبه به استان خراسان رضوی محدود می گردد.
     شایان ذکر است که در این مدت در برخی مناطق استانهای خوزستان و ایلام گردوخاک سبب کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا می شود و نیمه غربی خلیج فارس نیز مواج   پیش بینی می شود. در این مدت دمای هوا نیز در استانهای خراسان شمالی و خراسان رضوی بین 5 تا 10 درجه کاهش می یابد.
      فایل پیوست
      
     4  کیلوبایت
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
    • جستجو بر اساس ایستگاه هواشناسی
     استان:
     ایستگاه:
     تاریخ: انتخاب تاریخ
     زمان (UTC):

مجموع بازدیدها : 584,975,260
تعداد بازدید امروز : 737
تعداد بازدید دیروز : 205,645
تعداد بازدید این ماه : 3,044,274