سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/04/08
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 400
     تشریح برنامه‌های عملیاتی هواشناسی گیلان در جلسه شورای برنامه‌ریزی استانداری

     تشریح برنامه‌های عملیاتی هواشناسی گیلان در جلسه شورای برنامه‌ریزی استانداری 

     محمد دادرس مدیر کل هواشناسی استان گیلان در جلسه شورای برنامه‌ریزی استانداری گیلان با ارائه برنامه های عملیاتی واعتبارات هزینه هواشناسی گیلان به تبین وتشریح آن پرداخت.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان گیلان محمد دادرس مدیر کل هواشناسی در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان گیلان که با حضور استاندار گیلان و معاونین، مدیران کل، فرمانداران و نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید، به تشریح و تبین برنامه عملیاتی و اعتبارات هزینه ای هواشناسی گیلان پرداخت.

     وی با اشاره به اینکه نزدیک به نیمی از پرسنل شاغل در هواشناسی از کارکنان قراردادی هستند از نمایندگان محترم درخواست کرد برای تبدیل وضعیت این پرسنل راهکار مناسبی را در صحن علنی مجلس ارائه دهند.

     مدیر کل هواشناسی گیلان همچنین در خصوص کسری اعتبارات هزینه‌ای در سال جاری و عدم پرداخت نوبت کاری همکاران و همچنین حق مرزی توضیحاتی را برای حضار ارائه کرد.

     ارسلان زارع استاندار گیلان نیز ضمن تقدیر از دستگاه‌های اجرایی استان در خصوص مدیریت مناسب منابع موجود خواستار تداوم روند کنونی برای تحقق اهداف دولت تدبیر و امید شد. 

     وی همچنین بر تعادل در مصرف و استفاده بهینه از داشته ها تاکید و خاطرنشان کرد: صرفه جویی در مصرف از جمله منابع انرژی، یک تکلیف است و همه باید نسبت به اجرای آن اهتمام ورزند.

     در این جلسه چند تن از نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی نیز مطالبی را در خصوص حوزه انتخابیه خود بیان کردند.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 602,796,525
تعداد بازدید امروز : 13,097
تعداد بازدید دیروز : 147,733
تعداد بازدید این ماه : 3,056,683