سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/03/03
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 335
     بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از اداره کل هواشناسی استان گیلان

     بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از اداره کل هواشناسی استان گیلان

     جبار کوچکی نژاد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس و عضو کمسیون آموزش مجلس دهم و که برای جهارمین دوره متوالی در دور یازدهم نیز به عنوان نماینده مردم رشت به مجلس شورای اسلامی راه یافته از اداره کل هواشناسی استان گیلان بازدید به عمل آورد. به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان گیلان در روزاول خرداد ماه نماینده مردم شهر رشت در دور یازدهممجلس شورای اسلامی از اداره کل هواشناسی استان گیلان بازدید کرد.

     در ابتدای این دیدار محمد دادرس مدیر کل هواشناسی استان گیلان به همراه معاونین اداره کل هواشناسی در مرکز پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی، توضیحاتی در خصوص نحوه پیش بینی ها و پایش پدیده های جوی توسط همکاران شاغل در این بخش ارائه کردند . همچنین مدیر کل هواشناسی از خدمات و پیش بینی های که در سال گذشته و در دو ماهه اخیر برای عموم مردم بویژه کشاورزان گیلانی مورد استفاده قرار گرفته مطالبی را بیان کرد.

     دادرس با توجه به وقوع سیلاب های چند سال اخیر و لزوم اطلاع رسانی به موقع این پدیده ها به مسؤلین استانی؛ انجام اقدامات پیشگیرانه و به موقع در مواجهه با پدیده ها را مستلزم توسعه شبکه ایستگاه ها در مناطق مختلف بویژه حوزه های سیل خیز استان گیلان و بهره برداری از آنها دانسته و ایجاد، نصب وراه اندازی سیستم های هشدار سریع در مناطقی که توسط کارشناسان اداره کل هواشناسی شناسائی گردیده است را بسیار حیاتی برشمرد.

     جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس یازدهم نیز ضمن تقدیر از خدماتی که هواشناسی استان گیلان در مواقع بحرانی و فصول مختلف سال برای کاربران تخصصی بویژه کشاورزان وعموم مردم ارائه می نماید ، در مورد انتقال این موارد به مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی و تلاش برای رفع موانع و مشکلات موجود قول مساعد داد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 602,303,208
تعداد بازدید امروز : 100,010
تعداد بازدید دیروز : 139,676
تعداد بازدید این ماه : 2,563,366