سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/01/12
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 1076
     حضور مدیر کل هواشناسی خراسان شمالی در برنامه اینجا بهار

     حضور مدیر کل هواشناسی خر اسان شمالی در ویژه برنامه نوروزی شبکه استانی به مناسبت روز جهانی هواشناسی 

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان شمالی مجید بیجندی مدیر کل هواشناسی خر اسان شمالی در ویژه برنامه نوروزی شبکه استانی به مناسبت روز جهانی هواشناسی در "اینجا بهار" حضور یافت.

     وی ضمن عرض تبریک به کارکنان اداره کل هواشناسی استان گفت:هواشناسی یکی از سازمان های حاکمیتی کشور است که علاوه بر التزام به استاندارد های ملی تابع استاندارد های بین المللی نیز می باشد.

     بیجندی با اشاره به متاثر شدن بیشتر جهان و ایران از پدیده های جوی در چند سال اخیر ا فزود:اهمیت سازمان هواشناسی در پیشگیری از بلایای جوی و ارزش افزوده فوق العاده ای را به همراه خواهد داشت که از دقت به این پیش بینی ها بدست می آید کاملا قابل توجه است.

     در ادامه مدیرکل هواشناسی خراسان شمالی ضمن اشاره به استفاده از آخرین تکنولوژی های روز در هواشناسی ایران افزود : باتوجه به شعار سال 99 هواشناسی می تواند با تولید محصولات کاربر محور که نقش به سزایی در افزایش کیفیت و کمیت تولید دارد نقش خود را به خوبی ایفا نماید.

     بیجندی در پایان با اشاره به به شعار سازمان جهانی هواشناسی در سال 2020 به نقش و اهمیت آب در زندگی روزمره اشاره نمود و آرزو نمود با توجه به شناخت آب و کاهش ذخایر آبی کشور قدر هر قطره را بدانیم.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 597,030,595
تعداد بازدید امروز : 86,084
تعداد بازدید دیروز : 142,652
تعداد بازدید این ماه : 1,658,121