سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1399/01/05
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 916
     بازدید استاندار یزد از هواشناسی یزد در روز جهانی هواشناسی

     بازدید استاندار یزد از هواشناسی یزد در روز جهانی هواشناسی

     به مناسبت 23 مارس روز جهانی هواشناسی، دکتر طالبی استاندار یزد به همراه آقایان مهندس صادقیان معاون  هماهنگی امور عمرانی و شاکری شمسی مدیر کل  مدیریت بحران استانداری و همراهان از اداره هواشناسی سینوپتیک فرودگاهی یزد بازدید نمودند.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان یزد، در این بازدید رضا برهانی مدیر کل هواشناسی استان ضمن تبریک اعیاد مبعث و نوروز، گزارشی از عملکرد هواشناسی استان در حوزه های مختلف به خصوص ناوبری هوایی و زمینی، تهک کشاورزی و مدیریت حوادث جوی ارائه نمود .

     وی گزارشی در رابطه با فعالیت هواشناسی استان با همکاری سازمان جهاد کشاورزی  در خصوص پیشگیری از سرمازدگی باغات در اوایل و اواخر سال 1398 ارائه و اظهار نمود این فعالیت در روزهای آتی با توجه به پیش بینی های صورت گرفته ادامه خواهد داشت .

     مدیرکل هواشناسی استان یزد با توجه به اهمیت اطلاعات هواشناسی در بخش های مختلف، به خصوص کشاورزی، خواستار حمایت استاندار و مسئولان استان به منظور تکمیل خودکارسازی ایستگاه ها و افزایش شبکه ایستگاه های هواشناسی استان شد.

     در ادامه استاندار یزد و همراهان با نحوه فعالیت ایستگاه و برداشت و ثبت اطلاعات جوی آشنا و توضیحات لازم توسط مسئولان هواشناسی استان در هر بخش ارائه گردید.

     دکتر طالبی در پایان با یاداشتی در دفتر بازدید، از مجموعه هواشناسی استان در ارائه خدمت به دستگاه های اجرایی و مردم استان تشکر و قدردانی نمود.

     لازم به ذکر است استاندار یزد در پیام جداگانه ای به مناسبت روز جهانی هواشناسی که در رسانه های جمعی انعکاس یافت با اشاره به اهمیت آمار و اطلاعات جوی در زندگی مردم و تصمیم گیری مسئولان، از فعالیت هواشناسی استان در رابطه با مخاطرات جوی و اطلاع رسانی به موقع به منظور آمادگی و کاهش خسارات در بخش های مختلف تشکر و قدردانی نمود.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 587,289,121
تعداد بازدید امروز : 140,857
تعداد بازدید دیروز : 354,398
تعداد بازدید این ماه : 5,358,135