سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/12/04
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 1244
     حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان در هواشناسی

     حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان در هواشناسی 

     قدرت‌اله عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان برای بازدید از مرکز پایش و مانیتورینگ هواشناسی استان با حضور در این محل با نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان دیدار و گفتگو کرد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی گلستان، عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان در ابتدای دیدار در مرکز پایش و مانیتورینگ ضمن خسته نباشید و خدا قوت به کارشناس کشیک مدیریت بحران استان که در حال رصد تصاویر ماهواره ای و رادار و دیگر داده های مورد نیاز اطلاع رسانی شرایط جوی از طریق بسترهای موجود بود اقدامات و خدمات رسانی مجموعه هواشناسی استان را قابل تقدیر دانست و مراتب قدردانی خود را از مدیریت و کارکنان هواشناسی استان ابراز نمود.

     در ادامه گفتگو پیرامون مسائل بودجه ای هزینه های جاری و سرمایه ای هواشناسی استان با توجه به ماه پایانی سال و همینطور بخشنامه اخیر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مبنی بر افزایش حقوق کارکنان صورت گرفت که در این راستا عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای هرگونه اقدام لازم در این خصوص قول مساعد داده و حمایت کامل خود را ازموارد مطرح شده اعلام و آمادگی سازمان متبوع خود را با هواشناسی استان جهت تامین اعتبارات مورد نیاز ابراز داشت.

     در پایان این دیدار عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان طی تماس تلفنی با سرکار خانم تاج بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور و همینطور ناصر هاشمی معاون توسعه منابع و مدیریت سازمان هواشناسی ضمن ابراز رضایتمندی خود از اقدامات صورت گرفته در هواشناسی استان و خدمات رسانی لازم ، بخصوص ایجاد ارزش افزوده برای استان در بخش های مختلف کشاورزی و ... قدردانی نموده و خواستار تقویت بسترها و زیرساخت‌های لازم علاوه بر اقداماتی که از طرف مبادی استانی صورت می‌گیرد از جانب سازمان هواشناسی کشور برای استان شد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 587,376,979
تعداد بازدید امروز : 228,715
تعداد بازدید دیروز : 354,398
تعداد بازدید این ماه : 5,445,993