سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/11/30
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 679
     سامانه ملی هشدار سیل در دستور کار

      

      
      
     سامانه ملی هشدار سیل در دستورکار

     رئیس سازمان هواشناسی کشور: سرویس‌هایی درباره پیش‌بینی و هشدار سیل با اولویت حوزه های سیل خیزتر و همینطور سایر مخاطرات وضع هوا را به صورت ملی آماده می‌کنیم.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان مرکزی به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک، خانم دکتر تاج بخش در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما از ارتقای سرویس های این سازمان خبر داد و گفت: سرویس‌هایی درباره پیش‌بینی و هشدار سیل با اولویت حوزه های سیل خیزتر و همینطور سایر مخاطرات وضع هوا را به صورت ملی آماده می‌کنیم تا بتوانیم بیشتر مخاطرات و رخدادها را مدیریت کنیم.

      وی افزود: ایستگاه هواشناسی استان در شرایط مطلوبی هست و  باعث خوشحالی است که مدیریت استان مرکزی که در سطح کل و چه در سطح استاندارد توجه ویژه به بخش هواشناسی و سرویس های خدمت رسان آن دارند.

     معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور ادامه داد: راه‌اندازی و تکمیل ایستگاه هواشناسی در شهرستان فرمهین و ایستگاه فرودگاهی استان مرکزی و تامین تجهیزات و اختصاص اعتبار برای اداره کل هواشناسی استان مرکزی با قول مساعد استاندار مرکزی اجرایی می شود و به نظرم شرایط خوبی را در استان مرکزی تا پایان سال ۹۹ در تکمیل و تجهیز ایستگاه داشته باشیم.
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 585,770,403
تعداد بازدید امروز : 146,415
تعداد بازدید دیروز : 170,264
تعداد بازدید این ماه : 3,839,417