سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/11/21
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 168
     همکاری هواشناسی گیلان در توسعه فعالیت‌های شرکت کشت و صنعت و دامپروری صنایع شیر ایران (پگاه)

     همکاری هواشناسی گیلان در توسعه فعالیت‌های شرکت کشت و صنعت و دامپروری صنایع شیر ایران (پگاه)

     با توجه به سابقه پرورش دام بومی از گذشته در استان گیلان و تداوم آن در حال حاضر، شرکت کشت و صنعت و دامپروری صنایع شیر ایران در صدد توسعه صنعتی و بروزکردن این فعالیت اقتصادی با استفاده از شرایط بهینه جوی و آب وهوایی در استان گیلان بر آمده است.

      به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان گیلان، با توجه به ارائه خدمات هواشناسی استان در عرصه های مختلف هواشناسی کاربردی و در راستای اقتصاد مقاومتی بنا به رهنمود مقام معظم رهبری و درخواست مدیریت شرکت کشت وصنعت ودامپروری شیر ایران(پگاه) محمد دارس مدیر کل هواشناسی استان گیلان و هیئت همراه ،جلسه مشترکی در این خصوص با مدیریت این شرکت برگزار کرد.

     دکتر کوشکی مدیر عامل این شرکت ضمن تقدیر از خدمات اداره کل هواشناسی استان گیلان برای خدمات رسانی مناسب به توسعه این شرکت در استان و بویژه شهر رشت (محل اجرای پروژه تولید دام گوشتی به اندازه 2000راس) از گسترش این فعالیت در زمینه گاو شیری وافزایش ظرفیت این مجموعه به تعداد شش هزار راس خبر داد. 

     محمد دادرس مدیر کل هواشناسی که به همراه خانم هادی نژاد معاون توسعه و پیش بینی و مایاز غلامی سرپرست اداره پیش بینی در این جلسه حضور داشت اعلام کرد هواشناسی استان در راستای تولید و تامین مواد غذایی شهروندان و استان گیلان نهایت همکاری و تلاش را در این زمینه به عمل خواهد آورد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 577,829,510
تعداد بازدید امروز : 138,007
تعداد بازدید دیروز : 165,188
تعداد بازدید این ماه : 2,869,761