سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/07/28
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 158
     دیدار مدیر کل هواشناسی هرمزگان با فرماندارشهرستان بستک

     دیدار مدیر کل هواشناسی هرمزگان با فرماندارشهرستان بستک

     مدیرکل هواشناسی هرمزگان با فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان بستک دیدار نمود و ادامه از ایستگاه هواشناسی شهرستان بازدید به عمل آمد.              

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان هرمزگان، در ادامه سلسله بازدیدهای ادواری نظام‌مند و هدف گذاری شده از ایستگاه های هواشناسی تابعه استان، صبح روز چهارشنبه 98/7/24، مدیر کل هواشناسی استان هرمزگان با همراهی، معاون فنی و شبکه ایستگاه و مسئول حراست اداره کل با فرماندار و عالی ترین مقام سیاسی شهرستان ملاقات و دیدار و گفتگو نمود.  

     در این دیدار دکتر رنجبر، مدیرکل هواشناسی استان، ضمن تبیین اهداف و مأموریت های سازمانی هواشناسی و تأکید بر ضرورت تقویت و توسعه زیر ساخت های موجود به منظور ارتقاء کمی و کیفی محصولات هواشناسی و توسعه هواشناسی کاربردی در جهات مختلف در سطح شهرستان بر لزوم و اهمیت خدمات هواشناسی در مدیریت ریسک و بحران رویدادهای جوی و اقلیمی و امکان بهره مندی از ظرفیت های آب و هوایی شهرستان براساس پیش آکاهی های قبلی پرداخت.

     در ادامه، مهندس قتالی فرماندار شهرستان بستک، ضمن اظهار رضایت از عملکرد هواشناسی شهرستان ابزار امیدواری نمود، به حول قوه الهی در سال آبی جدید نیز همچون سنوات گذشته با بهره‌گیری از خدمات و محصولات هواشناسی شاهد استفاده بهینه از خروجی های هواشناسی در راستای مدیریت ریسک و بحران و بهره برداری بهینه از ظرفیت های اقلیمی استان باشیم .

     پس از این دیدار، بنابر دعوت  مدیرکل هواشناسی استان  از فرماندار  شهرستان بستک، به محل ایستگاه هواشناسی بستک عزیمت و از تأسیسات، تجهیزات و پلتفرم ادوات ایستگاه مذکور بازدید بعمل آمد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 550,226,031
تعداد بازدید امروز : 164,888
تعداد بازدید دیروز : 346,002
تعداد بازدید این ماه : 6,894,213