سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/06/25
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 433
     دیدار مدیرکل هواشناسی استان اصفهان با نماینده مردم شهرستان گلپایگان و خوانسار در مجلس

     دیدار مدیرکل هواشناسی استان اصفهان با نماینده مردم شهرستان گلپایگان و خوانسار در مجلس

     مدیرکل هواشناسی استان اصفهان با نماینده مردم شهرستان گلپایگان و خوانسار در مجلس گفت: هواشناسی یک ارگان تخصصی است و می‌بایست متناسب با نیاز کاربران و نیاز سازمانی به تجهیزات بروز دنیا تجهیز گردد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اصفهان، حمیدرضا خورشیدی مدیرکل هواشناسی استان در دیدار با علی بختیار نماینده مردم شریف شهرستان های گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان هواشناسی از وجود نیروهای متخصص و متعهد بهره می برد اما شایسته است متناسب با آن، تجهیزات و ابزار کافی در اختیار داشته باشد تا بتوان از آن بهره لازم را برد و به اهداف از پیش تعیین شده سازمان دست یافت.

     وی با بیان اینکه بهره مندی از نیروی انسانی مهمترین رکن در توسعه هر دستگاه است افزود : اگر ابزار کافی در اختیار کارشناس نباشد، انگیزه کاری نیز کاسته خواهد شد و نهایتاً بهره لازم را از وجود سرمایه انسانی نخواهیم برد.

     خورشیدی همچنین اظهار کرد: امروزه نقش و جایگاه هواشناسی بر کسی پوشیده نیست و داده های هواشناسی می‌تواند نقش مهمی در امور زیر بنایی داشته باشد و مسئولین تصمیم گیر می توانند با اتکاء و اعتماد به محصولات هواشناسی از آن در پیشرفت کشور و توسعه پایدار بهره ببرند.

     علی بختیار نماینده مردم شریف شهرستان گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی ضمن  ابراز خرسندی از حضور  مدیرکل هواشناسی استان اصفهان گفت: ما آمادگی داریم با ارایه طرح پیشنهادی کارشناسی شده به مجلس از سوی سازمان هواشناسی کشور، مشکلات و چالش های پیش رو در این سازمان را حتی الامکان برطرف سازیم و متناسب با افزایش بودجه عمرانی برای افزایش بهره وری مناسب، بودجه جاری سازمان هواشناسی کشور نیز باید افزایش یابد.

     وی با بیان اینکه امروزه اطلاعات و داده های هواشناسی توانسته به مسئولین کمک شایانی در مهار وقوع بلایای طبیعی نماید و این امر در بحث بارش های اخیر بهار امسال مشهود بود، گفت : تشکیل جلسه مجمع نمایندگان استان با مدیر کل هواشناسی استان و ریاست سازمان هواشناسی کشور می تواند در تصمیم گیری های آتی این مجمع نسبت به هواشناسی بسیار سودمند باشد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 597,281,552
تعداد بازدید امروز : 38,182
تعداد بازدید دیروز : 177,600
تعداد بازدید این ماه : 1,909,078