سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/06/23
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 496
     افزایش نسبی دما در مناطقی از کشور از یکشنبه 24 شهریور

     افزایش نسبی دما در مناطقی از کشور از یکشنبه 24 شهریور

     از روز یکشنبه تا اواسط هفته دمای هوا در شمال، شمال غرب، غرب و مرکز کشور و از روز دوشنبه در شمال‌شرق کشور بطور نسبی افزایش می‌یابد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان روز شنبه 98/6/23 برای سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز و بخش هایی از خراسان شمالی بارش پراکنده و در ساعات بعدازظهر در مناطق شرقی و ارتفاعات هرمزگان، جنوب شرق کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان رگبار موقتی باران و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی نمود.

     وی افزود: روز یکشنبه 98/6/24 در مناطق شمالی استان‌های آذربایجان شرقی و غربی و استان‌های اردبیل و گیلان بارش پراکنده انتظار می‌رود و روز دوشنبه در سواحل غربی دریای خزر بارش باران و در شمال استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل رگبار پراکنده، گاهی رعدوبرق و وزش باد رخ می‌دهد.

     وظیفه با بیان اینکه روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 26 و 27 شهریور 98 در غالب مناطق کشور جو پایداری خواهیم داشت، تصریح نمود: از روز یکشنبه تا اواسط هفته دمای هوا در شمال، شمال غرب، غرب و مرکز کشور و از روز دوشنبه در شمال‌شرق کشور بطور نسبی افزایش می‌یابد.

     وی با اشاره به وزش باد شدید گاهی همراه با گردوخاک از شنبه تا دوشنبه در نیمه شرقی کشور بخصوص منطقه زابل، اظهار نمود: روز دوشنبه احتمال وقوع توفان گردوخاک در منطقه زابل وجود دارد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 551,952,782
تعداد بازدید امروز : 99,466
تعداد بازدید دیروز : 444,140
تعداد بازدید این ماه : 8,620,964