سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/06/17
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 493
     هواشناسی قم؛ دستگاه پیشرو استان در اقامه امر به معروف و نهی از منکر

     هواشناسی قم؛ دستگاه پیشرو استان در اقامه امر به معروف و نهی از منکر

     در همایش«نهضت حسینی؛ مطالبه گری و مسئولیت اجتماعی» از اداره کل هواشناسی استان قم به عنوان دستگاه پیشرو در اقامه امر به معروف و نهی از منکر تجلیل و تقدیر شد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان قم، در همایش «نهضت حسینی؛ مطالبه گری و مسئولیت اجتماعی» که توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم برگزار شد از مدیر کل و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر در هواشناسی استان قم به عنوان فعالان اداری در اقامه این دو فریضه الهی و اسلامی با اهدای لوح سپاس، تقدیر شد.

     دهه اول محرم به نام امر به معروف  و نهی از منکر مزین شده است و در همایش«نهضت حسینی؛ مطالبه گری و مسئولیت اجتماعی» که به همین مناسبت برگزار شده بود از فعالان مردمی و اداری در استان قم تقدیر شد.

     در بخشی از این تقدیرنامه که به امضای آیت الله آشتیانی  قائم مقام رئیس ودبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان رسیده، آمده است:

     مدیر کل و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل هواشناسی استان قم:

     «توفیق پایبندی به احکام نورانی شریعت مقدسه و اقامه فرائض الهی، عنایتی است از جانب خداوند منّان که ظلّ توجهات خاص حضرت ولی الله اعظم نصیب اهل ایمان می گردد...» 

      در این همایش، آیت الله سعیدی نماینده ولی فقیه در استان و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: حاکمیت اخلاق و معنویت در گرو عمل اخلاقی و معنوی حاکمان و پشتیبانی از رواج آن در جامعه است.

     وی انقلاب اسلامی ایران و احیای غدیر و محرم در عصر حاضر را نتیجه مطالبه‌گری امام خمینی(ره) و مردم دانست.

     حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی قائم مقام و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر نیز در این همایش، ماه محرم را فرصتی مغتنم برای عمومی شدن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دانست و بر استفاده از همه ظرفیت‌های مردمی و حاکمیتی در این باره تاکید کرد.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 597,528,709
تعداد بازدید امروز : 13,265
تعداد بازدید دیروز : 108,375
تعداد بازدید این ماه : 2,156,235