سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/06/13
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 539
     خلیج‌فارس مواج/ بارش پراکنده در نقاطی از کشور

     خلیج‌فارس مواج/ بارش پراکنده در نقاطی از کشور

     روز چهارشنبه شمال خلیج‌فارس و روزهای پنجشنبه و جمعه 14 و 15 شهریور 98 شمال و مرکز خلیج فارس مواج است. بارش پراکنده در نقاطی از کشور تا یکشنبه 17 شهریور ادامه دارد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان، با اشاره به بارش باران طی چهارشنبه و پنجشنبه 13 و 14 شهریور 1398 در استان‌های ساحلی دریای خزر بویژه سواحل غربی، گفت: جمعه از شدت بارش در این مناطق کاسته شده اما مجدداً طی روزهای شنبه و یکشنبه بارندگی انتظار می‌رود.

     وظیفه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب چهارشنبه تا جمعه 98/6/15 برای برخی مناطق اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز شرقی واقع در استان‌های تهران و سمنان افزایش ابر، رگبار پراکنده باران با احتمال رعدوبرق پیش‌بینی نمود و افزود: این وضعیت روز جمعه در ارتفاعات گلستان و روزهای شنبه و یکشنبه علاوه بر مناطق فوق در شمال آذربایجان غربی نیز رخ خواهد داد.

     وی یادآور شد: روز یکشنبه 98/6/17 در استان‌های خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی افزایش ابر، وزش باد و رگبار پراکنده و رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.

     مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی از چهارشنبه تا جمعه با توجه به افزایش سرعت وزش باد در جنوب خوزستان و مناطق شرقی کشور بویژه منطقه زابل رخداد گردوخاک را محتمل دانست و بیان نمود: روز چهارشنبه شمال خلیج فارس و روزهای پنجشنبه و جمعه شمال و مرکز خلیج فارس مواج خواهد بود.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 585,747,424
تعداد بازدید امروز : 123,436
تعداد بازدید دیروز : 170,264
تعداد بازدید این ماه : 3,816,438