سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/06/02
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 363
     هواشناسی برای پیگیری امور مجلس شورای اسلامی باید نماینده پارلمانی منصوب نماید

     هواشناسی برای پیگیری امور مجلس شورای اسلامی باید نماینده پارلمانی منصوب نماید

     دیدار مدیر کل هواشناسی کردستان با نماینده مردم شریف شهرستانهای سنندج،کامیاران . دیواندره در مجلس شورای اسلامی

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان کردستان ، دکتر فرشادان نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس  شورای اسلامی و عضو کمیسیون تلفیق بوجه در دیدار با رحیم صدیقی مدیر کل هواشناسی استان با بیان این مطلب که متاسفانه هواشناسی تاکنون نماینده ه ای که بتواند در کمیسیون تلفیق بودجه در مجلس با نمایندگان تعامل داشته باشد تا از منافع هواشناسی دفاع نماید نداشته است افزود: هواشناسی باید نماینده پارلمانی قوی و متخصص درامر هواشناسی داشته باشد تا ضمن ایجاد ارتباط مستمر با مجلس  و نمایندگان در جهت حل مشکلات هواشناسی تلاش نماید. دکتر فرشادان برلزوم تعامل و ارتباط بیشتر هواشناسی با نمایندگان مجلس تاکید نمودند.در ادامه رحیم صدیقی مدیر کل هواشناسی  ضمن ارائه گزارش عملکرد هواشناسی استان بیان نمودند امروز انتظارات مردم شریف استان و دستگاههای اجرایی از هواشناسی در راستای ارائه خدمات مطلوب و دقیق، بسیار بالا می باشد لذا برای انجام این مهم نیازمند توسعه و تجهیزات بروز هواشناسی در راستای ارتقا خدمات رسانی مطلوب هستیم.

     وی در ادامه افزود: امروز برای ارائه خدمات مطلوبتر نیاز است هواشناسی به تجهیزات روز نظیر ماهواره، رادار ، ایستگاه های تمام اتوماتیک مجهز گردد.

     در پایان صدیقی با اشاره به بودجه سازمان هواشناسی اظهار نمود بوجه این سازمان در جایگاه مناسبی قرار ندارد. تقاضا داریم با توجه به اهمیت هواشناسی ، این موضوع در مجلس شورای اسلامی خصوصاً در کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، هواشناسی مورد حمایت قرار گیرد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 574,985,927
تعداد بازدید امروز : 60,456
تعداد بازدید دیروز : 280,416
تعداد بازدید این ماه : 10,376,208