سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/05/28
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 304
     دیدار رئیس سازمان هواشناسی کشور با استاندار اردبیل

     دیدار رئیس سازمان هواشناسی کشور با استاندار اردبیل

     دکتر سحر تاج‌بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور در سفر خود به استان اردبیل با استاندار اردبیل دیدار و گفتگو کرد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل؛ دکتر سحر تاج بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور و هیات همراه در سفر دو روزه به استان اردبیل با استاندار دیدار و در خصوص مشکلات هواشناسی استان گفتگو کرد.

     رئیس سازمان هواشناسی کشور در این دیدار به اهمیت و نقش سازمان هواشناسی کشور در رخداد بلایای جوی اشاره نمود و نقش پیش بینی های هواشناسی را در سیل های اخیر و جلوگیری از بروز تلفات انسانی، مهم و تاثیر گذار خواند.

      بهنامجو استاندار اردبیل نیز با اشاره به اهمیت روزافزون هواشناسی و نقش آن در زندگی روزمره مردم به خسارات ناشی از سرمازدگی در استان اشاره و خواستار فعالیت بیشتر هواشناسی در این زمینه شدند.

     از دست آوردهای مهم این جلسه، تصویب تخصیص اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال جهت تکمیل و افتتاح رادار هواشناسی استان در مهر ماه 98 با حضور رئیس جمهور، بررسی و حل مشکل باند دوم فرودگاه اردبیل و همچنین قول مساعدت استاندار در تخصیص 100 درصدی اعتبارات تملک دارائی هواشناسی استان بود.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 563,118,903
تعداد بازدید امروز : 275,859
تعداد بازدید دیروز : 262,998
تعداد بازدید این ماه : 8,871,479