سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/05/28
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 391
     دیدار مدیر کل و کارکنان هواشناسی لرستان با نماینده ولی فقیه در استان

     دیدار مدیر کل و کارکنان هواشناسی لرستان با نماینده ولی فقیه در استان 

     روز شنبه 26 مرداد 98 بهروز مراد پور مدیر کل  بهمراه تعدادی از کارکنان هواشناسی لرستان با حجت الاسلام میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان  و امام جمعه خرم آّباد دیدار و گفتگو کردند.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی لرستان، در این دیدار ابتدا مرادپور گزارشی وضعیت بارندگی و عملکرد و برنامه های هواشناسی استان ارائه نمود. وی مهمترین برنامه های سال 98 هواشناسی استان را شروع عملیات مطالعه و نصب رادار هواشناسی ، سامانه هشدار سیل و سه ایستگاه هواشناسی شهری عنوان و خواستار مساعدت استانداری و سازمان برنامه و بودجه در این خصوص شد.

     در ادامه حجت الاسلام میرعمادی  با اشاره به اهمیت هواشناسی در بخش‌های مختلف جامعه گفت: در استان لرستان بخاطر شرایط خاص آب و هوایی و قرار گرفتن در زاگرس مرکزی شاهد فعالیت پدیده های مختلف جوی مانند بارندگی‌های  سیل آسا، برف و کولاک در مناطق کوهستانی و پدیده های مخرب هستیم و این موضوع اهمیت کار هواشناسی را مشخص می کند.

     وی ضمن تقدیر از مدیر و کارکنان هواشناسی بخاطر عملکرد مطلوب در سیل 98 و لزوم تجهیز این سازمان به نیروهای متخصص و فناوری روز دنیا، خواستار انجام کارهای تحقیقاتی و استفاده از آمار و تبدیل آن به اطلاعات قابل استفاده کاربردی برای کاربران تخصصی به خصوص دانشگاه‌ها و مراکز علمی شد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 574,966,687
تعداد بازدید امروز : 41,216
تعداد بازدید دیروز : 280,416
تعداد بازدید این ماه : 10,356,968