سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/05/27
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 356
     امضای تفاهم نامه همکاری هواشناسی با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردبیل با حضور دکتر تاج‌بخش

     امضای تفاهم نامه همکاری هواشناسی با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردبیل با حضور دکتر تاج‌بخش

     تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اداره کل هواشناسی استان اردبیل به منظور ایجاد زمینه‌های همکاری مشترک با رویکرد هواشناسی کاربردی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواشناسی کشور امضا شد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل؛ سحر تاج‌بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواشناسی کشور در مراسم امضای این تفاهم‌نامه گفت: کودکان و نوجوانان سرمایه‌های کشور محسوب می‌شوند و برنامه‌ریزی در این حوزه زمینه‌ساز توسعه اقتصادی و صنعتی کشور خواهد بود.

     رییس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به پدیده گرمایش کره زمین و تغییر اقلیم، تصریح کرد: متأسفانه موضوع افزایش دمای کره زمین به یک معضل مهم و اساسی تبدیل‌شده و پیامد این اتفاق در کشورمان نیز محسوس می باشد، بنابراین انتقال مفاهیم، فرهنگ‌سازی و آموزش‌های مربوطه باید از دوران کودکی آغاز شود.

     تاج‌بخش در جریان بازدید از مرکز شماره ۵ کانون اردبیل، تأکید کرد: برپایی کارگاه‌های آموزشی و بازدیدهای علمی از سوی اداره کل هواشناسی استان برای کارکنان و اعضا کانون مدنظر این تفاهم‌نامه بوده و امیدوارم گامی در جهت ارتقا فعالیت‌های علمی، به خصوص دانش هواشناسی کاربردی در حوزه کودکان و نوجوانان باشد.

     همچنین زعفر احدزاده مدیرکل کانون استان اردبیل در این خصوص گفت: باهدف تداوم همکاری‌ها با نهادها و سازمان‌های استانی برای انجام امورات و برنامه‌های مشارکتی، این تفاهم‌نامه امضاشده است.

     احدزاده ادامه داد: همکاری خوب دو سازمان و نیز انجام موفق نخستین مهرواره «به رنگ آسمان» پیرامون موضوعات مربوط به پدیده‌های جوی و زیست‌محیطی مرتبط با زندگی روزمره در تیرماه سال جاری با همکاری اداره کل هواشناسی اردبیل و اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد و مورد استقبال مسئولان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سازمان هواشناسی کشور قرار گرفت که زمینه هدفمند کردن برنامه‌ها و امضای این تفاهم‌نامه را فراهم آورد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 563,120,966
تعداد بازدید امروز : 277,922
تعداد بازدید دیروز : 262,998
تعداد بازدید این ماه : 8,873,542