سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/05/20
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 340
     تقدیر مدیرکل صداوسیمای استان زنجان از هواشناسی

      تقدیر مدیرکل صداوسیمای استان زنجان از هواشناسی

     در نشست مدیرکل صداوسیمای زنجان با مدیریت هواشناسی استان،برنامه‌های راهبردی مشترک و راهکارهای بهبود زمینه‌های همکاری دو جانبه مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان زنجان، در این دیدار رسول همتی سرپرست هواشناسی استان ضمن تشکر از همکاری و تعامل بسیار مناسب صداوسیمای استان با اداره کل هواشناسی، خواستار برگزاری جلسات کارشناسی مشترک و تولید برنامه‌های آموزشی و مستند مرتبط با فعالیت‌های هواشناسی در سطح استان شد.

     سید محسن لطیفی مدیرکل صداوسیمای استان زنجان ضمن تشکر از مدیریت و کارشناسان هواشناسی استان در راستای تعامل و همکاری در زمینه‌های مختلف بویژه اطلاع‌رسانی بموقع و دقیق پیش‌بینی وضعیت جوی استان در بخش‌های خبری صدا و سیما، آمادگی خود را جهت همکاری در تحقق درخواست‌های هواشناسی استان پس از تشکیل جلسات کارشناسی و بررسی محتویات پیشنهادی جهت تولید برنامه ها اعلام نمود.

     در ادامه مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان ضمن قدردانی از تلاش و همکاری و تعامل مشترک کارشناسان هواشناسی با بخش های مختلف صدا و سیما با اهدای لوح تقدیر از مدیریت و کارشناسان گروه پیش بینی استان تقدیر به عمل آوردند.

     در بخشی از این لوح سپاس آمده است:

     با تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار، از همکاری و مساعدت‌های بی‌دریغ جنابعالی و همکاران محترم تحت امر با رسانه استانی در اجرای گزارش‌های هواشناسی در بخش‌های مختلف خبری صدا و سیمای مرکز زنجان صمیمانه سپاسگزاری می نماید.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 550,185,536
تعداد بازدید امروز : 124,393
تعداد بازدید دیروز : 346,002
تعداد بازدید این ماه : 6,853,718