سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/05/07
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 635
     افزایش نسبی دما در قالب مناطق کشور

      افزایش نسبی دما در قالب مناطق کشور

     از سه‌شنبه تا پنجشنبه 98/5/10 در قالب مناطق کشور، دما افزایش نسبی می‌یابد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان دوشنبه 98/5/7 در استان های ساحلی خزر، بارش پراکنده باران و در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی آذربایجان غربی، شمال زنجان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی استان‌های سیستان و بلوچستان و برخی نقاط هرمزگان رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در ارتفاعات البرز در استان های قزوین، البرز، تهران و سمنان افزایش ابر پیش بینی نمود.

     وی در خصوص وضعیت جوی در روز سه‌شنبه 98/5/8 گفت: در این روز بارش پراکنده در ارتفاعات مازندران و گلستان و در ساعات بعد از ظهر در برخی نقاط خراسان شمالی اردبیل جنوب سیستان و بلوچستان و برخی نقاط هرمزگان رگبار پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد و در ارتفاعات استان سمنان افزایش ابر رخ می‌دهد.

     به گفته مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی،روز چهارشنبه 98/5/9 بارش پراکنده در ارتفاعات مازندران و در ساعات بعد از ظهر در شمال اردبیل شمال هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان افزایش ابر و وزش باد و رگبار پراکنده باران گاهی با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

     وظیفه با اشاره به افزایش نسبی دما از سه‌شنبه تا پنجشنبه در قالب مناطق کشور، تصریح نمود: پنجشنبه و جمعه ضمن کاهش نسبی دما در استان های ساحلی خزر بارش پراکنده باران در این مناطق رخ خواهد داد و دریای خزر نیز طی این دو روز مواج است.

     وی با بیان اینکه روز جمعه 98/5/11 در بخش‌های شمالی آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل و در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر و وزش باد شدید موقت، گاهی رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود، افزود: از دوشنبه تا جمعه پدیده غالب در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید گاهی باد و گرد و خاک می باشد و شرق دریای عمان نیز در مدت یاد شده مواج است.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 601,869,701
تعداد بازدید امروز : 92,031
تعداد بازدید دیروز : 157,156
تعداد بازدید این ماه : 2,129,859