سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/04/31
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 527
     پیش‌بینی جوی آرام برای کشور تا پایان هفته

     پیش‌بینی جوی آرام برای کشور تا پایان هفته 

     از دوشنبه 98/4/31 تا پایان هفته در کل کشور به غیر از گیلان، مازندران و گلستان جوی آرام پیش‌بینی شده است.

     به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه مدیر پیش‌بینی و هشدار این سازمان از دوشنبه تا چهارشنبه 98/4/2 به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در جنوب فارس، شمال و غرب و شرق هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان افزایش ابر، رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی نمود.

     وی با بیان اینکه در شمال سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل، خراسان‌جنوبی، جنوب خراسان رضوی، یزد، شرق کرمان همچنین استان سمنان و شمال اصفهان وزش باد شدید همراه با گرد و خاک موجب کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی خواهد شد، افزود: در مناطق مرکزی کشور و استان‌های اصفهان، مرکزی گرد و غبار محلی سبب کاهش کیفیت هوا می شود.

     مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در ساعات اواخر روز و شامگاه دوشنبه و سه‌شنبه 98/4/1 در دامنه های البرز مرکزی و شرقی در استان‌های سمنان، گلستان مازندران، تهران، البرز و قزوین از رشد ابرهای همرفتی و رگبار و رعد و برق پراکنده و وزش باد شدید موقت خبر داد.

     وظیفه با بیان اینکه از دوشنبه تا پایان هفته در گیلان، مازندران و گلستان افزایش ابر و بارش پراکنده دور از انتظار نیست، اظهار نمود: در سایر مناطق کشور در مدت یاد شده جوی آرام پیش بینی می‌شود.

     وی از دوشنبه تا چهارشنبه دریای عمان و شرق تنگه هرمز و شامگاه سه شنبه و چهارشنبه دریای خزر مواج را مواج پیش‌بینی نمود.                   

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 549,736,121
تعداد بازدید امروز : 20,980
تعداد بازدید دیروز : 350,296
تعداد بازدید این ماه : 6,404,303