سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/04/29
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 265
     دیدار مدیرکل هواشناسی استان اردبیل با فرماندار سرعین

     دیدار مدیرکل هواشناسی استان اردبیل با فرماندار سرعین  

     در  دیدار مدیرکل هواشناسی استان اردبیل با فرماندار سرعین پیرامون بهبود وضعیت ایستگاه و ارتقاء کیفی خدمات و تامین اعتبارات مورد نیاز بحث و تبادل نظر شد.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اردبیل؛ سیاوش محمدی مدیرکل هواشناسی استان به همراه مسئولین ستادی و شهرستانی هواشناسی با فرماندار شهرستان سرعین دیدار و گفتگو نمود و ضمن ارایه گزارشی کوتاه از عملکرد هواشناسی، با توجه به شرایط خاص جوی و منطقه ویژه گردشکری سرعین در فصول مختلف به ویژه پیست اسکی آلوارس تاسیس ایستگاه خودکار در آن منطقه جهت ارائه اطلاعات هواشناسی و  پیش بینی های دقیق‌تر را خواستار شدند.

     وی در ادامه در خصوص تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای ارتقای سطح کیفی ایستگاه هواشناسی شهرستان سرعین به بحث و گفتگو پرداختند.

     حسن حسن‌پور فرماندار شهرستان سرعین؛ ضمن اشاره به اهمیت اطلاعات هواشناسی در مقابله با بلایای جوی از عملکرد هواشناسی استان طی سال‌های گذشته در راستای اطلاع رسانی به گردشگران بویژه در شهرستان سرعین که جزو شهرهای توریستی کشور می باشد تقدیر و تشکر نمود.

     وی همکاری دستگاه های مرتبط به بویژه شهرداری را در خصوص اطلاع رسانی به گردشگران از طریق بیلبوردها و تلویزیون‌های شهری را خواستار و قول پیگیری داد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 567,900,062
تعداد بازدید امروز : 12,673
تعداد بازدید دیروز : 234,196
تعداد بازدید این ماه : 3,290,343