سازمان هواشناسی
    • تاریخ انتشار: 1398/04/29
     منبع: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 318
     دیدار مدیرکل هواشناسی اصفهان با فرماندار شهرستان فریدونشهر

     دیدار مدیرکل هواشناسی اصفهان با فرماندار فریدونشهر 

     هواشناسی با رویکرد کاربردی شدن روز به روز در حال توسعه است.

     به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اصفهان حمیدرضا خورشیدی مدیرکل هواشناسی استان در دیدار با ناصر اسدی فرماندار شهرستان فریدونشهر با بیان این مطلب افزود: سازمان هواشناسی برای همگام شدن با  هواشناسی دنیا ، نیاز به بروز رسانی تجهیزات از جمله توسعه ایستگاه های خودکار و رادار و دریافت فناوری های نوین در جهت بومی‌سازی مدل های پیش بینی را دارد و این امر جز با توجه ویژه و حمایت مسئولان محقق نخواهد شد.

     وی شهرستان فریدونشهر را یکی از حوضه های مهم آبریز استان خواند و بر لزوم استاندارد سازی جمع آوری پارامترهای جوی در جهت مدیریت منابع آبی استان تاکید نمود و خواستار همکاری مسئولان شهرستان برای ترمیم دیوارهای ضلع شرقی و جنوبی اداره هواشناسی شهرستان فریدونشهر در جهت ارتقاء سطح امنیت و ایمنی تجهیزات و کارکنان هواشناسی شد.

     دراین دیدار ناصر اسدی فرماندار شهرستان فریدونشهر ضمن ابراز خرسندی از تلاش های هواشناسی استان در جهت اطلاع رسانی بموقع و کمک در پیشگیری و مدیریت بحران سیل فروردین ماه 1398، در خصوص جذب بودجه و اعتبارات هواشناسی شهرستان در سال ۹۹ و همچنین همکاری در ساخت دیوار ضلع جنوبی ایستگاه قول مساعد داد.

     در پایان جلسه از زحمات حشمت الله اصلانی مسئول پیش‌بین هواشناسی فریدونشهر قدردانی گردید و حسین خلجی به عنوان سرپرست جدید هواشناسی شهرستان فریدونشهر معرفی شد.

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
مجموع بازدیدها : 567,906,844
تعداد بازدید امروز : 19,455
تعداد بازدید دیروز : 234,196
تعداد بازدید این ماه : 3,297,125